Kornel Kubík Práca

Ako dosiahnuť svoj cieľ? Poradia vám spíkri na Festivale Kariéry pre študentov a absolventov

Žiadne motivačné „bláboly“, ale užitočné rady a príklady, ako sa dostať k svojmu cieľu. Tie vám na hlavnom stage Festivalu Kariéry NDK prezradia štyria spíkri: Úspešný start-upista, time manager, rozbiehač, ale aj trénerka osobného rozvoja.

Ilustračný obrázok k článku Ako dosiahnuť svoj cieľ? Poradia vám spíkri na Festivale Kariéry pre študentov a absolventov
Zdroj: Dnes24.sk

NDK – Festival Kariéry je určený študentom a absolventom VŠ, ktorí si chcú nájsť poriadny job, zažiť skutočný „edutainment“ a rozšíriť svoju sieť kontaktov. Konať sa bude 18. – 19. marca v Starej tržnici v Bratislave.

Na hlavnom stage NDK vystúpia:

Trénerka osobného rozvoja JANETTE ŠIMKOVÁ

Top koučka v osobnostnom rozvoji, ktorá vo svojej brandži pôsobí už od roku 2008. Pravidelne sa zúčastňuje rôznych motivačných prednášok na festivaloch a konferenciách. Zameriava sa najmä na inovatívne prístupy vo vzdelávaní dospelých, lektoruje pre magazín Forbes, klientov z firiem, študentov v Business Inštitúte, ale aj širokú verejnosť.

Mnoho Janettiných článkov môžete nájsť v rôznych časopisoch a na jej inšpiratívnom blogu. Napísala tiež niekoľko e-bookov – Objavte svoj skrytý potenciál či 77+1 príbeh pre osobný rast. Je mentorkou projektu Ambasadorka na podporu podnikania žien na Slovensku a pôsobí v Európskej rade pre koučovanie a mentorovanie EMCC. Za svoju veľkú snahu a doterajšie výsledky dostala ocenenie Strieborná E-žena roka 2012 v kategórii žien podnikajúcich viac ako tri roky.

Start-upista DODO VODIČKA

Študoval v Singapure, Fínsku a na Slovensku. Je spoluzakladateľom a lídrom viacerých start-upov, ako Venzeo.com, Trashout.me, Matura.sk, Stuzkova.eu. Prednášal na TEDx. Je členom Mensa, AIESEC alumnus a slovenský Forbes ho spomenul v rámci témy “30 nádejných pod 30 rokov”.

Zameriava sa na osobnostný rozvoj, realizovanie kreatívnych nápadov a mentorovanie šikovných ľudí. Sám má mentorov zo spoločnosti Telefonica, Coca Cola či IBM, od ktorých sa neustále učí. Ustavične premýšľa nad tým, ako túto planétu neničiť a pritom si stále užívať pohodlie a komfort.

Time manažér ANDREJ MIKULA

Zakladateľ portálu TimeManagement.sk, ktorý od roku 2007 ukazuje ľudom, ako vďaka inovatívnym technológiám a efektívnym time management technikám pracovať menej a dosiahnuť viac. Neobľubuje „pseudo-motivačné kecy“, a preto používa iba praktické postupy, ktoré vám skutočne zvýšia produktivitu a pomôžu zorganizovať čas.

Má za sebou dvojročný výcvik v Inštitúte pre Gestalt terapiu v Prahe, dva ročníky Systemického koučingu a tiež náročný outdoorový manažérsky výcvik v Raymond Priestly Centre pod záštitou University of Birmingham v Anglicku. Okrem organizovania kurzov a poskytovania poradenstva prednáša vo svojom voľnom čase na univerzitách na Slovensku aj v zahraničí, vystupuje na konferenciách pre začínajúcich podnikateľov a poskytuje bezplatné poradenstvo neziskovým organizáciám.

Rozbiehač JURAJ KOVÁČ

Zakladateľ projektov Rozbehni sa! a Najlepší nápad. Už počas štúdia sa stal prezidentom AIESEC Slovensko a rozbehol sériu prednášok úspešných ľudí pod názvom Best Guest. Vystúpil ako speaker na TEDx Nitra. Je autorom knižnej publikácie 11 krokov, ako začať s holou riťou.

Už 7 rokov pôsobí v brandži, kde sa venuje rozvoju talentov, vízie a podnikavosti mladých ľudí. Ex-holoritník, ktorý húta, ako byť užitočným a ako využiť svoje vedomosti k realizácii rôznych nápadov a predstáv.

Všetky ďalšie info o programe a registrácii na festival nájdete na www.ndk.sk.

foto: NDK

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie