AKTUÁLNE PONUKY: Brigády pre študentov, práca z domu aj na výletných lodiach

PONUKY SÚ UŽ NEAKTUÁLNE. Prinášame vám prehľad pracovných ponúk pre študentov od Informačného centra mladých Banská Bystrica. Pokiaľ vás niektorá ponuka zaujme a chcete sa dozvedieť viac, kontakty nájdete na konci článku

Kornel Kubík
Ilustračný obrázok k článku AKTUÁLNE PONUKY: Brigády pre študentov, práca z domu aj na výletných lodiach
Zdroj: Webnoviny.sk

Hosteska/promotér a anketár

Medzinárodná spoločnosť príjme študentov na februárové promoakcie na pozíciu Hosteska/promotér a anketár v lokalite Banská Bystrica. Práca vhodná aj popri štúdiu. Pracovná doba je flexibilná (min. 2 dni v týždni) a možnosť pracovať aj cez víkendy.

Administratíva

Brigáda vhodná pre študentov SŠ a VŠ, alebo aj popri inej práci. Pracovná doba max. 6 hodín/týždenne. Pracovná náplň sa týka administratívy, archivácie tlaćív, vyplňovaňia zmlúv a telefonovania.

Spracovanie podkladov pre odborné texty

Česká spoločnosť hľadá slovenských odborníkov na spracovanie podkladov pre odborné texty. Práca vhodná pre absolventov a študentov VŠ. Náplňou práce bude príprava a vlastná tvorba podkladov pre odborné texty najrôznejšieho zamerania (najčastejšie ekonómia, manažment, právo, psychológia, ošetrovateľstvo…), prípadne celková korektúra takýchto textov.

Prezentácia v obchodnom dome

Prezentácia kozmetického výrobku v obchodnom dome – rozdávanie letákov a vzoriek. Termín brigády : 21–23.11.2013 – štvrtok a piatok v čase 14:00 – 19:00, sobota 09:00 – 14:00.

Prácu z domu – aktualizácia hmtl newslettrov

Medzinárodná spoločnosť v oblasti internetového predaja a e-commerce projektov, GIM Europe s.r.o, hľadá schopných a ambicióznych spolupracovníkov na prácu z domu. Ponuka je vhodná aj pre študentov. Náplňou práce je denná aktualizácia a editácia hmtl newslettrov – úprava podkladov v grafických editoroch (Corel PhotoPaint, Adobe Photoshop) – práca na 1–2hodiny denne, na vlastnom PC z domu.

Práca Rakúsko

Upratovanie apartmánov (Viedeň), pomocník do kuchyne, chyžná, sklady, pikolík, balenie syrov. Práca pre mužov aj ženy.

Práca na riečnych výletných lodiach

Aktuálne pracovné miesta s nástupom ihneď na zimnú sezónu

1. nemecky hovoriaci personál

  • čašník
  • chyžná
  • pracovníčka v práčovni

2. anglicky hovoriaci personál

  • pomocný kuchár
  • barman
  • chyžná

Opatrovanie v rodinách a v domovoch dôchodcov

Lokalita: Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko

Bližšie informácie:

Informačné centrum mladých Banská Bystrica, Tajovského 30, 975 90 Banská Bystrica. Tel.: 0911 263 392, E-mail: bb@icm.sk

PONUKY SÚ UŽ NEAKTUÁLNE.