Hľadáte prácu alebo brigádu? Voľné miesta nájdete na Student24 každý deň!

Získať nové zamestnanie je poriadne tvrdý oriešok. Práve preto na stránkach Student24 nájdete od dnešného dňa v sekcii Profesia vždy aktuálny prehľad voľných pracovných ponúk na celom Slovensku.

Jaroslav Dodok
Ilustračný obrázok k článku Hľadáte prácu alebo brigádu? Voľné miesta nájdete na Student24 každý deň!
Zdroj: Webnoviny.sk

,,Okrem kvality spravodajstva sa snažíme ponúkať našim čitateľom aj množstvo servisných tém. Od nového roka sme sa snažili každý mesiac písať o nových možnostiach zamestnať sa. Od tejto chvíle si však mladí ľudia môžu prácu hľadať neobmedzene – každý deň," uviedol Jaroslav Dodok, šéfredaktor portálu.

Zoznam voľných pracovných miest nájdete v sekcii Profesia. Ponuky sú vyfiltrované špeciálne pre absolventov alebo záujemcov o brigády. Vďaka čomu si šetríte svoj čas.

,,Našou ambíciou je spájať sa so silnými partnermi ako to je aj v tomto prípade. Spoluprácu s portálom Profesia.sk preto hodnotíme veľmi pozitívne," zdôraznil Dodok.

Na webe Student24 nájdete v sekcii Profesia nielen zoznam voľných pracovných miest, ale aj množstvo rád a tipov ako sa presadiť na pracovnom pohovore či zaujať svojho budúceho zamestnávateľa. Môžete sa tešiť taktiež na pestrú ponuku medzinárodných výmen, školení a pomôžeme vám aj vo výbere vašej stáže.

Prečítajte si aj: Práca v zahraničí: Job v Anglicku tentokrát bez poplatkov

Zdroj: Dnes24.sk