Adriana Blahová Zábava

Koniec školy: Moderátor Jaro Slávik sa predviedol ako DJ!

Školský rok ukončili mnohí žiaci a študenti na Stardance - prvej prázdninovej diskotéke. Najväčšou hviezdou večera bol Jaro Slávik, ktorý momentálne o záujem médií núdzu nemá.

Akcia pod názvom Stardance mala v piatok premiéru. Konala sa netradične v areáli mestského štadióna v Zlatých Moravciach. Na stejdži sa predstavil hlavný hosť Jaro Slávik, DJ Gogo, DJ Roso a gogo tanečnice. Súčasťou programu bola aj súťaž miss mokré tričko. Organizátor sa ešte nerozhodol, či bude mať Stardance pokračovanie. Nechajme sa teda prekvapiť.

Jaro Slávik nám poskytol rozhovor. Priznal sa, že dídžejingu sa venuje už od strednej školy. Posledný polrok však začal pomerne intenzívne hrávať v kluboch a diskotékach. Verejnosti sa predstavil ako porotca šou Česko-Slovensko má talent. V rámci profesie sa však venuje všetkému, čo súvisí s hudbou a zábavou.

Jara Slávika sme sa spýtali, ktorým smerom sa v poslednom období uberá zábava. Čo ľudia preferujú? „Jednoznačne dominujú kluby. Teraz sme niekde na vrchole cyklu anorganickej hudby. Vidíme, že najlepšie zarábajúci umelci sú Tiesto, David Guetta, Duftpunk, Skrillex, celá tá dj-ská špička,“ tvrdí odborník na zábavný priemysel. //„ Je to otázka času, kedy sa objavia znovu nejaké super kapely a začne sa fungovať v rokovom alebo koncertnom móde. Momentálne je na tej scéne plus mínus Coldplay. Potrebujete mať predsa len väčšiu plejádu kapiel, aby to fungovalo.“ //

star dance
19
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie