Práca

Ponuka pre absolventov vysokých škôl: Slovnaft vám dáva šancu na zamestnanie cez program Growww

Skupina Slovnaft ponúka aj tento rok absolventom vysokých škôl možnosť zamestnania. Prostredníctvom absolventského programu Growww prijme 44 mladých ľudí vo svojich spoločnostiach Slovnaft a Slovnaft Montáže a opravy.

Ilustračný obrázok k článku Ponuka pre absolventov vysokých škôl: Slovnaft vám dáva šancu na zamestnanie cez program Growww
Zdroj: Dnes24.sk

Záujemcovia môžu posielať žiadosti na adresu growww2015@slovnaft.sk najneskôr do 8. apríla 2015.

Program Growww2015 ponúka príležitosť čerstvým absolventom vysokých škôl a univerzít alebo absolventom s maximálne ročnou praxou. Počas rok trvajúceho programu získa jeho účastník širší prehľad o fungovaní spoločností Slovnaft v rámci skupiny MOL.

„Podpora talentovaných mladých ľudí patrí k najdôležitejším prioritám skupiny Slovnaft. Chceme dať príležitosť osobného aj kariérneho rastu absolventom viacerých odborov – od chemikov, informatikov až po ekonómov. O úspešnosti programu Growww počas jeho posledných ôsmich ročníkov svedčí aj vysoký záujem uchádzačov, vlani sa k nám prihlásilo viac ako 850 mladých záujemcov o prácu,“ uviedla riaditeľka ľudských zdrojov spoločnosti Slovnaft Erika Burianová.

Slovnaft v aktuálnom ročníku ponúka absolventom prácu v oblasti rafinérskej výroby, pri predaji hotových produktov, financií, informatiky a v ďalších oblastiach. Výberový proces do programu sa skladá z rôznych hodnotiacich nástrojov, ako napríklad on-line jazykové a osobnostné testy alebo osobné pohovory. Úspešné absolvovanie programu môže viesť k ponuke trvalého pracovného miesta.

Od roku 2007 sa v Slovnafte do programu Growww zapojilo takmer 250 absolventov, absolútna väčšina z nich zostala v spoločnosti pracovať aj po uplynutí ročného absolventského programu.

Skupina Slovnaft je rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je Slovnaft, a. s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných látok. Skupina Slovnaft je členom medzinárodnej skupiny MOL.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie