Kornel Kubík Tlačové správy

SÚŤAŽ: Chcete vyhrať vstupenku na Jump 2013? Stačí odpovedať na jednoduchú otázku...

Máme pre vás voľnú vstupenku na neformálnu konferenciu Jump 2013, ktorej už prvý ročník sa stal legendou. Vypočujete si na nej 10 inšpiratívnych príbehov o tom, že všetko,čo chcete, sa dá dosiahnuť. Rečníci sa s vami podelia aj o praktické príklady, vďaka ktorým sa im podarilo meniť veci k lepšiemu.

Ilustračný obrázok k článku SÚŤAŽ: Chcete vyhrať vstupenku na Jump 2013? Stačí odpovedať na jednoduchú otázku...
Foto: Kornel Kubík

Čo je Jump 2013? Je to druhý ročník neformálnej konferencie o nápadoch a skúsenostiach neziskových organizácií a iniciatív. Podujatie je určené nielen ľudom z neziskových organizácií, ale aj vysokoškolákom, freelancerom a každému, komu Slovensko nie je ľahostajné. Konferencia sa bude konať 16. októbra v Bratislave.

Ako vyhrať vstupenku na Jump 2013?

Ak aj vy máte chuť zúčastniť sa tohto výnimočného podujatia, tak sa zapojte do našej súťaže poslaním správnej odpovede na otázku a jedného z vás odmeníme vstupenkou na Jump 2013.

Súťažná otázka znie: Kto povedal o konferencii Jump nasledujúci výrok? „Nestáva sa, aby sa konferencia hneď počas prvého ročníka stala legendou. Jumpu sa to podarilo!“

Odpoveď na otázku a tiež všetkých rečníkov nájdete na webe konferencie www.jump2013.sk

Zapojiť sa do súťaže môžete poslaním mena autora tohto výroku mailom na student@global24.sk do 30. septembra 2013. Šťastného výhercu vyžrebujeme 1. októbra 2013.

Prečo sa zúčastniť konferencie JUMP 2013?

Pretože na tomto podujatí sa predstaví až 10 zaujímavých rečníkov. Na pódiu vystúpi študent zachraňujúci amfiteáter či programátor, ktorý na lúke postavil stan a celé leto tam hrala undergroundová scéna. Rečniť bude aj Milena Dudášová – delegátka Slovenska v OSN v roku 2012 . Milena šokovala svojím prejavom o mladých ľuďoch na Valnom zhromaždení OSN v New Yorku aj tým, že ho začala lúskaním prstov.

Poobedie Jumpu bude venované prednáškam a príkladom dobrej praxe. Ľudia s bohatými skúsenosťami poradia, ako sa môže neziskovka dopracovať podnikaním k zisku a čo s ním, ako lepšie komunikovať na internete, či v čom spočíva umenie vedenia diskusie.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM