Rozhovor s prešovskou študentkou, ktorá sa stala Miss: Čo ju prekvapilo počas finále?

Je dobojované. Titul Miss Prešovskej univerzity v Prešove získala Marianna Petrovová (20), sympatická kráska, ktorá študuje prvý ročník tlmočníctva a prekladateľstva. Jej čerstvé pocity a myšlienky vám prinášame v rozhovore.

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku Rozhovor s prešovskou študentkou, ktorá sa stala Miss: Čo ju prekvapilo počas finále?
Zdroj: Dnes24.sk

Máte radosť, že je to za vami?

Mám radosť, že som vyhrala a teda nie z toho, že je to za mnou. Pretože to všetko mi bude chýbať – tréningy, dievčatá. Som smutná, že to skončilo, ale zároveň šťastná.

Aký bol váš prvý krok, ktorý ste urobili skončení finále?

V prvom rade som stavila na veľmi dobrý spánok, lebo sme stále trénovali a nespala som dobre. A súčasne budem rozmýšľať, kam pôjdem na dovolenku, ktorú som vyhrala.

Vyhrať takéto podujatie je iste pocta. Čo pre vás znamená ?

Asi ako väčšina dievčat odmalička sníva o súťaži krásy, tak aj ja som k nim patrila. Beriem to ako prvý krok a dúfam, že niečo bude nasledovať.

A ako ste vnímali večer? Čo vás počas neho najviac prekvapilo?

Samozrejme, bol veľmi príjemný. Prekvapilo ma, že som počas večera nemala stres. Keď som prvýkrát vystúpila na mólo, vtedy to trošku prišlo, ale inak sa dostavil až pri vyhlasovaní výsledkov.

Máte priateľa?

Áno, som zadaná.

Prezraďte, čakali ste, že sa umiestníte aspoň do tretieho miesta?

Pravdupovediac, čakala som to. Robila som všetko pre to. Musím pochváliť publikum, ktoré bolo perfektné. Vždy skandovalo a kričalo moje meno, keď som vyšla na pódium. Bolo to úžasné.

Zdroj: Dnes24.sk