Nicole Regecová Rozhovor

VIDEO: Mladý Zvolenčan vydal nový song: V klipe úchvatný výstup krásnej tanečnice

Čerstvý maturant Marko má na svojom konte ďalší singel. V novom videoklipe sa objavila aj sympatická tanečnica Kristína. Prečo tancuje medzi lupeňmi kvetov a čo ju spája s raperom?

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Mladý Zvolenčan vydal nový song: V klipe úchvatný výstup krásnej tanečnice
Zdroj: Marko Parničan

Zvolenský raper Marks, vlastným menom Marko Parničan, doplnil svoj megaprojekt videoklipov, ktoré majú tvoriť súvislý príbeh o ďalší song. Singel s názvom Ľalia je už šiesty v poradí. Marko sám priznáva, že to nie je bežná rapová tvorba: „Nie je to klasický rap, no ani trap, disco, rock, či pop. Sám by som to asi nevedel pomenovať, no v podstate mi to je úplne jedno. Nikdy som sa nechcel škatuľkovať a nikdy som ja sám seba neoznačil za rapera, aj keď k tomu je moja tvorba asi najbližšie.“

Jeho hudobné ciele sú niekde inde, ako len v perfektnom flowe. „Na textovej stránke si zakladám rozhodne najviac. Chcem do hudby dávať veľký kus seba, podporiť ľudí, byť dobrým vzorom pre mladých, spraviť svoje okolie lepším a jednoducho niečim prispieť,“ vysvetľuje. Mladého Zvolenčana vraj najviac napĺňa, keď môže svojou hudbou niekomu pomôcť či doslova zmeniť život.

Vo videoklipe si zahrala aj sympatická Kristína Plachotňuk, ktorá sa venuje tancu. Zvláštnosťou je, že Kristína a Marko ešte donedávna tvorili pár. Ako vidno, z rozchodu si ťažkú hlavu nerobia a nemajú problém ani spolupracovať. „Niekto sa po rozchode dissuje a my spolu natáčame klip,“ smeje sa Marks.

Doterajšie klipy z albumu Kontrast boli dosť negatívne. No Ľaliou projekt začína naberať pozitívny smer. „Človek už nechce byť taký, aký bol v predošlých klipoch. Začína vnímať a uvedomovať si, kam smeruje a je rozhodnutý, že jeho život potrebuje zmenu – kontrast. Uvedomuje svoje kroky, konanie, čo od života chce a čo tu chce po sebe nechať,“ vysvetľuje Marks motív pesničky.

Pozrite si Marksov najnovší videoklip s názvom Ľalia.

Čítajte tiež:

VIDEO: Nový klip mladého Zvolenčana s jasným posolstvom: Aby sa ľudia nad sebou zamysleli

VIDEO: Novinka mladého zvolenského umelca. Prekvapil poriadne psycho videoklipom!

FOTO: V Marksovom klipe Ľalia si zahrala jeho expriateľka
8
Galéria
Zdroj: Marko Parničan
Marks - Ľalia
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM