Milan Jusko Ostatné

Veľké finále Miss: Kráľovnou krásy je Paula Ivanková (19)

Napriek tomu, že sa o titul Miss Prešov uchádzali i dievčatá z iných miest, víťazstvo si odniesla domáca súťažiaca. Dievčatá sa v pomerne chladnom počasí predviedli v šatách i v plavkách.

V piatok večer na Prešovskom amfiteátri súťažilo desať finalistiek o titul Miss Prešov. Pri predstavovaní ich vyspovedala dvojica známych moderátorov, Štefan Skrúcaný a domáci Michal Hudák. Hudobne ich dopĺňal Marian Čekovský. Diváci sa ako obyčajne zabávali na improvizáciach Miša Hudáka, ktorý sa dievčatám prihováral i v šariščine či rusnačine.

Titul Miss Prešov si odniesla Paula Ivanková (19). Prvou vicemiss sa stala Nikola Benedikovičová (18) zo Smoleníc, ktorá získala získala tiež najväčší počet hlasov čitateľov lifestylového magazínu Feminity. Vďaka nim sa pýši tiež titulom Miss Prešov Feminity 2012. Druhou vicemiss sa stala Silvia Fialková (18) z Drienova. O titul Miss Sympatia bojovali dievčatá priamo na mieste. Na časový limit mali vyzbierať čo najviac eur medzi divákmi. Najviac sympatií takto získala Silvia Pavlíková (23) z Giraltoviec, ktorá si ako cenu odniesla tiež štúdium na Vysokej Škole Medzinárodného Podnikania ISM Slovakia v Prešove.

„Dievčatá boli, ako štandardne na východe, krásne. Minimálne štyri by pokojne mohli byť vo finále súťaže Miss Slovensko.“zhod­notil jeden z moderátorov večera Štefan Skrúcaný.

Už pred začiatkom súťaže zastihla organizátorov nepríjemná správa o autonehode hudobného hosťa večera, skupiny Iné kafe. Tí aj napriek tomu prišli a potešili svojich fanúšikov.

Pozrite si prvé dojmy dievčat priamo po súťaži.

**Z kapacitných dôvodov vám najviac očakávanú časť večera, promenádu v plavkách prinesieme v samostatnom príspevku v najbližších dňoch. ** prešov24 text: Milan Jusko foto: Marek Eštočin video: Milan Jusko

Veľké finále Miss: Kráľovnou krásy je Paula Ivanková (19)
1
Galéria
miss
41
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM