Kornel Kubík Životný štýl

Krása našej prírody sa ocitla v okúzľujúcom VIDEU študenta: Časozberné zábery, pri ktorých sa ľuďom tají dych!

Tri roky cestovania, turistiky, prespávania v stane. A na ich konci čarovné video najkrajších kútov našej krajiny tak, ako ich zachytil mladý študent medicíny.

Ilustračný obrázok k článku Krása našej prírody sa ocitla v okúzľujúcom VIDEU študenta: Časozberné zábery, pri ktorých sa ľuďom tají dych!
Zdroj: YouTube.com

Video s názvom Somewhere in Slovakia je pre Matúša Lašana vyvrcholením jeho tvorby o slovenskej krajine. Dať dokopy tie najlepšie zábery mu trvalo tri roky. A stálo to skutočne za to.

„Natáčanie tejto série bolo pre mňa jedno z najlepších období môjho života. Cestovanie, prespávanie v stane alebo aute, spoznávanie nových ľudí, ale aj ťažké túry, nekonečné stúpania, silný vietor aj zima ma sprevádzali na mojej ceste a pripravili mi nezabudnuteľné zážitky počas tohto obdobia,“ prezradil okolnosti vzniku videa študent medicíny, pre ktorého je časozberná fotografia len záľubou.

Okúzľujúce video za tri dni videlo už päťdesiat tisíc ľudí, pričom paradoxom je, že sa zdieľa najmä v Poľsku a Česku. Matúš do troch minút, vskutku nádherných záberov, vtesnal okrem iného i Vysoké Tatry, Spišský hrad, Slovenský raj či Tomašovský výhľad.

Zdroj: www.mlandscapes.sk

Somewhere in Slovakia - Okúzľujúce video študenta
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM