Jaroslav Dodok Životný štýl

Modelka Miranda Kerr je podľa Who najkrajším človekom roka

Austrálska modelka Miranda Kerr sa po druhý raz stala najkrajším človekom roka 2012 podľa magazínu Who. Supermodelka, ktorá je jedným z anjelov Victoria's Secret, porazila hviezdy ako Ryan Gosling či Liam Hemsworth.

Na obálke špeciálneho čísla po prvý raz pózuje so svojím ročným synčekom Flynnom, ktorého má s manželom, hercom Orlandom Bloomom.

Kerr uviedla, že Flynn bol pri fotení veľmi veselý. „Je to naozaj očarujúci, milý chlapček. V očiach má taký výraz: ‚Akú neplechu urobím teraz?‘ Ale mne sa to páči, som rovnaká,“ prezradila.

Podľa jej slov kedysi pracovala 18 hodín denne, čo sa po jeho narodení zmenilo.

„Spomalila som tempo, aby som mohla väčšinu času stráviť s Flynnom,“ vysvetlila.// „Najprv som manželka a matka a až potom nasleduje práca,“// dodala 28-ročná modelka, ktorá má vlastnú líniu kozmetických prípravkov.

Na zoznam 40 najkrajších ľudí magazín zaradil napríklad speváčku Deltu Goodrem, hercov Ryana Goslinga, Liama Hemswortha a Chrisa Hemswortha, herečky Jennifer Lawrence a Rachael Taylor či skupinu One Direction. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.metro.co.uk.

Zdroj:webnoviny.sk Foto: SITA/AP

modelka
7
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM