Jaroslav Dodok Festivaly

OBRAZOM: Na Ynom Víkende sa bavili stovky ľudí

Najväčší slovenský street festival mladých kapiel už šiesty krát ovládol Banskú Bystricu. V sobotu sa na piatich pódiách predstavili kapely ako Puding Pani Elvisovej, Billy Barman, Christmas a nechýbala ani kapela Smola a Hrušky. Mesto pod Urpínom ta

,,Organizačný team sa začína baliť a mieri na Hornú ulicu z Londýna, Lancastru, Bratislavy, Manchestru, Prahy, Brna, Olomoucu, Pieštan, aby stretli svojich Bystrickych kolegovcov," tak znel odkaz pred festivalom, ktorý zanechali organizátori na oficiálnej facebookovskej fan page.

**Posledné doladenie maličkostí a môže sa začať! **

Už piatok 22.júna odštartoval Yní víkend v banskobystrickom klube 77 a v Tirish pube, kde sa hudbou prezentovali skupiny Chilly Práshock, Exit Toilet a nechýbala ani kapela Eyes of Azrael.

Alternatívna hudba, s ktorou sa v rádiách často nestretnete pokračovala aj v sobotu, kde na Hornej ulici a pri vile Dominika Skuteckého v krátkej dobe vyrástli dve pódiá. Počas tej doby sa uskutočnil aj Festival krátkych filmov, Big music workshop a fanúšikovia umenia sa tešili z Design competition.

Preneste sa aj vy do neopísateľnej atmosféry festivalu prostredníctvom našej fotogalérie.

student24 foto: Patrik Ščevlík

hug day
52
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie