Prečítaj si m(ň)a! v košickom Kulturparku...

Sme to, čo čítame. Nehanbite sa podeliť o svoju obľúbenú knižku s kýmkoľvek. Či už čítate Harryho Pottera, 50 Shades of grey alebo Alchymistu. Posaďte sa s nami na námestie a dovoľte každému, aby vás spoznal cez literatúru, ktorú milujete.

Jaroslav Dodok
Ilustračný obrázok k článku Prečítaj si m(ň)a! v košickom Kulturparku...
Foto: Slávka Kellová

V utorok 6.8.2013 od 17:00 do 19:00, budeme sedieť pred Kasárňami Kulturpark na Kukučínovej ulici. Každý s dvomi stoličkami – jednou pre seba a ďalšou pre kohokoľvek, kto je zvedavý na kúsok vášho literárneho sveta. Vezmite si do rúk to, čo čítate a položte vedľa seba knižku, ktorú chcete, aby čítali iní.

Každý si môže priniesť svoje stoličky, alebo my vám dve požičiame.

Organizátor áno! – online magazín je internetový mesačník. Každý mesiac otvárame tému, ktorá si zaslúži väčšiu pozornosť. Pri tvorbe veríme, že žurnalistika sa nerobí iba od stola, ale aj medzi ľuďmi. Preto chodíme, vidíme a pýtame sa, lebo nám záleží na prostredí, v ktorom žijeme.

Chceme byť blízko našim čitateľom, zostať pre nich autentickí a to aj vo svete, kde slovo dôvera je iba názov zdravotnej poisťovne. Pretože keď ľudia píšu ľuďom, vzniká viac ako len žurnalistika.

student24/Erik Oravec