Peter Dóža Festivaly

To bude v Pohode ! Bude tam Marián Varga

Ďalším skvostom na festivale Bažant Pohode 2014 bude legenda menom Marián Varga. Bude však neobyčajný. Ešte viac ako obvykle. Jeho skladby budete počuť úplne inak.

Ilustračný obrázok k článku To bude v Pohode ! Bude tam Marián Varga
Foto: Peter Dóža

Možno ste už aj premýšľali o tom, kde sa Marián Varga stratil a či ho vôbec ešte budete mať možnosť vidieť na pódiu. Tento 67-ročný pán si pre vás pripravil jeho najznámejšie aj menej známe skladby v spolupráci s Moyzesovým kvartetom a Slovenským dychovým kvintetom. Celému tomuto počinu dali názov Noneto.

Projekt Marián Varga a Noneto pre vás nemusí byť tak neznámy. Svoju svetovú premiéru mal už v roku 2011 na festivale Pohoda Indoor Camping. Ak ste mali hlavu v smútku z toho, že ste ho vtedy nestihli, alebo ste o tomto projekte nevedeli, zmeňte to na Bažant Pohoda 2014.

o 32 dní sa vám predstaví to najlepšie z celého sveta. Na letisku v Trenčíne. Jediné čo vám bude treba, je dobrá nálada, okuliare, stan a čo to do vaku. Neváhajte a šup na nákupy. Čas sa kráti a slnko praží čoraz viac. Takže ak uvažujete nad tým, že sa cestou do Trenčína vo vlaku, alebo autobuse uvaríte zaživa, tak sú to len blbé výhovorky. Vezmi kamoša, batoh a vystrč palec. Určite ti zastaví nejaká dobrá duša a budeš v Trenčíne skôr ako sa nazdáš.

Samozrejme sa vyhni diaľniciam a rýchlostným cestám. To by si totižto dostal pokutu.

Foto:facebook­.com/pages/Ma­rián-Varga Video:youtube.com

Marian Varga
2
Galéria
Marian Varga
2
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie