Trúfate si na lyžiarsku štafetu?

Klub biatlon Skýcov poriada pre všetkých lyžiarov bez rozdielu sobotný Štafetový beh na 1km. Účastníci musia splniť len jednu jedinú ale veľmi dôležitú podmienku a tou je chuť prežiť príjemné sobotné popoludnie.

Richard Pročka

Pani zima vraj na Skýcove stále drží svoje čaro a preto by sme sa mali na bielej perinke zahriať a zabaviť kým je čas. Nepremeškajte možno poslednú možnosť užiť si sneh na upravených tratiach nášho regiónu. ZO ZTŠČ Skýcov upravila pre lyžiarov bežecké trate v areály chaty Breziny v Skýcove a v sobotu, 25. februára 2012, ich môže okúsiť každý, kto má chuť.

Organizácia Klubu biatlon Skýcov totiž pre všetkých záujemcov pripravila 11. ročník Štafetového behu na 1 km. Prezentácia účastníkov sa koná v areály chaty o 13:30 a začiatok štafiet začína o 14.00 hodine. Organizátori srdečne pozývajú všetkých lyžiarov premerať si sily na bežeckom okruhu bez rozdielu veku. Veď nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. **O priateľskej nálade svedčí aj spoločná opekačka pri ohni, ktorou sa podujatie ukončí. Pre každého účastníka bude pripravené občerstvenie, pamätný diplom, medaila a malý darček. **

Tento článok nie je možné komentovať.