Katarína Jankeje Zábava

VIDEO, z ktorého padnete na zadok: Dvojka Topoľčancov skvelo spropagovala krásy Tatier!

Náročný šport v prostredí krásnej, no nehostinnej prírody Tatier. To vám v úplne novom videu prináša dvojka Freedom Brothers. Zážitok zaručený!

Ilustračný obrázok k článku VIDEO, z ktorého padnete na zadok: Dvojka Topoľčancov skvelo spropagovala krásy Tatier!
Zdroj: YouTube.com

Trénuj všade, kde sa dá – heslo dvojice chalanov, Erika Rybanského a Dávida Králika z Topoľčian, vystupujúcich pod menom Freedom brothers. V roku 2014 sa rozhodli odísť zo Slovenska do zahraničia, aby sa venovali zdokonaľovaniu v športe, a najmä v kalistenike. Prv než opustili rodné mesto stihli sme ich vyspovedať, rozhovor s nimi si môžete prečítať: Chalani z Topoľčian, ktorí sa predviedli na Majstrovstvách sveta: Bolo to náročné, no veľký zážitok!

Najnáročnejší projekt

Po šiestich mesiacoch sa známi Topoľčanci vrátili opäť na Slovensko a nové projekty nenechali na seba dlho čakať. Po natočení video tutorialov, kde nadšencom vysvetľujú ako na cviky, chalani prišli s úplne novým projektom, ktorý vyráža dych. „Video je točené v prostredí Nízkych Tatier, konkrétne v Demänovskej doline, sú tam tiež zábery z Chopku a Poľany. Doteraz ide o určite najnáročnejší projekt, či už z časového alebo fyzického hľadiska,“ prezradila nám topoľčianska dvojka.

Príprava trvala rok

Ako pokračujú, príprava, od vzniku nápadu až po finálne strih videa, trvala celý rok. Ani samotné natáčanie nebolo vôbec jednoduché. „V Tatrách sme strávili spolu jeden týždeň. Najskôr sme museli pešo prejsť všetky miesta, kde sme chceli točiť, ďalšie dva dni sme stavali cvičisko a tri dni sme nahrávali. Psychika dostávala taktiež zabrať, nakoľko sme boli na všetko sami dvaja a po roku plánovania prišiel týždeň, keď bolo treba všetko preniesť do reality.

Jedinečná reklama pre Tatry

Chalanom sa to podarilo na 100 percent, o čom sa môžete presvedčiť aj sami vo videu. Topoľčanci tak nielen vytvorili ďalšie motivačné video pre športovcov, ale zároveň urobili pre naše slovenské Tatry skvelú reklamu. „Všetko sa podarilo ako malo a myslíme, že kvalitu je vidieť. Krásne Tatry majú konečne reklamu, ktorú si zaslúžia,“ dodáva Freedom Brothers na záver.

Freedom Brothers v Tatrách
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie