Ako sa dostať do zahraničia? Ak vás baví tanec, máte možnosť vycestovať do Turecka!

Organizácia mladiinfo pripravila pokračovanie minuloročného veľmi úspešného projektu v krásnom Turecku na tému tanec. Spolu 30 mladých ľudí z rôznych krajín Európy bude spolu pomáhať pri príprave jedného z najväčších medzinárodných tanečných festivalov v Európe - medzinárodný tanečný Bodrum festival

Jaroslav Dodok
Ilustračný obrázok k článku Ako sa dostať do zahraničia? Ak vás baví tanec, máte možnosť vycestovať do Turecka!
Foto: Jaroslav Dodok

Festival každoročne organizuje Bodrum Dance Club a bude sa konať posledný májový týždeň za účasti 3000 tanečníkov zo 40 krajín v krásnom prímorskom meste Bodrum.

Kto je na tento projekt ako stvorený?

Človek, ktorý miluje tanec, už má aké také skúsenosti s tancom, vie aspoň základy angličtiny a je otvorený novým príležitostiam. Ideálne je aktívny v organizácii, ktorá organizuje kultúrne aktivity, v tanečnej škole alebo v klube. Zo Slovenka máme možnosť vyslať 2 účastníkov. Záujemcom určite odporúčame prečítať si dojmy minuloročných účastníkov Kristíny a Petra: Po návrate z Turecka – krátkodobá EVS.

Koľko ta to bude stáť? Skoro nič!

Všetky náklady (ubytovanie, strava, poistenie, 90% cestovných nákladov) sú hradené z EÚ programu Mládež v akcii – krátkodobá Európska dobrovoľnícka služba. Dobrovoľník si hradí len 10% príspevok na cestovné.

V termíne do 20.1.2013 (nedeľa, 24:00) pošlite prihlášky na adresu: ludmila.skulecova@mladiinfo.sk

  • životopis v angličtine
  • motivačný list v angličtine (max 1/2 A4)
  • vyplnenú prihlášku: app form-EVS volunteer 2013 (.docx)
  • 2 fotografie počas aktivít na ktorých ste sa zúčastnili (tanec alebo medzinárodné projekty)

Konečný výber účastníkov uskutoční organizácia v Turecku. Budeme držať palce s prihláškou!

Záujemcom odporúčame naštudovať si viac informácií, ktoré nájdete TU! preštudovať nasledujúce dokumenty. Dozviete sa viac o organizácií, festivale a meste Bodrum.

student24/mladiinfo