Jaroslav Dodok Tlačové správy

Anna (18) o tom, prečo študovať na strednej v USA: Naučíte sa jazyk, zažijete aj skutočnú Ameriku...

Ani sa mi nechce veriť, že je to už rok, čo som bola na stretnutí ICESlovakia a písala test z angličtiny a teraz píšem tento komentár z USA. Prajem všetkým skvelú rodinu a najlepší rok v USA! Rozhodnutie ísť na rok preč určite neoľutujete :)

Ilustračný obrázok k článku Anna (18) o tom, prečo študovať na strednej v USA: Naučíte sa jazyk, zažijete aj skutočnú Ameriku...
Foto: Jaroslav Dodok

Tieto riadky napísala osemnásťročná Anna G., ktorá momentálne býva a študuje na strednej škole v Oregone, USA.

Stráviť školský rok na štátnej alebo súkromnej strednej škole v USA je dobrým štartom pre Anninu budúcnosť, ako aj ostatných mladých ľudí medzi 15. a 18,5. rokom.

Školský rok v zahraničí (napríklad v USA) je plný nezabudnuteľných udalostí, v škole sa stále niečo deje. Máte možnosť robiť školské, ako i mimoškolské aktivity, športovať, hrať divadlo, byť členom hudobnej skupiny, chodiť na rôzne záujmové krúžky a študovať na strednej škole to, čo vás najviac zaujíma.

Počas roka nájdete svoju druhú rodinu na inom kontinente, s ktorou prežijete aktívny rok a popritom plynule zvládnete anglický jazyk, obohatíte sa o nezabudnuteľné zážitky, naučíte sa samostatnosti, upevníte si svoje sebavedomie, rozviniete svoju osobnosť a spoznáte americkú kultúru, ale aj získate nových priateľov nielen z USA, ale aj z iných krajín sveta.

ICESlovakia má 20 ročné skúsenosti v Exchange programoch a priamo spolupracuje s americkou partnerskou organizáciou ICES, ktorá dlhé roky patrí do TOP 10 v USA v organizovaní týchto programov. Ponúkame vám po prihlásení úplné organizačné zabezpečenie, osobný kontakt, individuálny prístup a starostlivosť pred, aj počas pobytu v USA a v neposlednom rade garantované umiestnenie!

Je najvyšší čas sa rozhodnúť. ,,Ešte máme zopár voľných miest a termín uzávierky sa blíži," odkazujú ľudia z ICESlovakia. Všetko čo vás zaujíma a potrebujete vedieť, nájdete na www.iceslovakia.sk alebo sa dozviete emailom info@iceslovakia.sk.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM