Jaroslav Dodok Rôzne

Chceš spoznať skutočný biznis?

Súčasní študenti môžu už počas štúdia využiť šancu ako zlepšiť svoje vzdelanie a získať prax z biznisu. Nezisková organizácia Manageria vytvorila jedinečný 3-ročný program určený pre mladých lídrov, ktorý umožňuje slovenským študentom získať reálne s

**Sťaň sa aj ty súčasťou Managerie! **

Už od ďalšieho semestra môžeš aj ty začať na sebe pracovať pod vedením výnimočných ľudí ako Rasťo Kulich, country manager Google Slovensko, či Mišo Meško, spolumajiteľ kníhkupectva Martinus.sk. Tak neváhaj a prihlás sa do 28. Apríla 2012!

Pozri si video s Rasťom Kulichom, country manager Google Slovensko: [youtube=400,270]h­ttp://youtu.be/RAC9WUw­CkJI[/youtube]

Súčasťou Managerie sú aj ľudia, ktorí menia Slovensko k lepšiemu. Zakladateľ Dobrého Anjela, Andrej Kiska:// „Slovenské školy produkujú veľké množstvo študentov a je preto veľmi dôležité, aby si každý vysokoškolák uvedomil, že sa musí odlíšiť od tých ostatných. Na dobré miesta totiž berú tých, ktorí okrem toho, že školu ukončili, ukázali ešte niečo na viac.“// Sám študentom Managerie prednáša už tri roky.

Do Managerie prijímame tých, ktorí chcú niečo viac.

CV a motivačný list pošli na nabor@manageria.org (template CV a tému motivačného listu nájdeš na stránke http://www.manageria.org/…managerie/28)

Prečo sa zapojiť do Manageria?

Manageria je nezávislé združenie študentov, manažérov a slovenských osobností, najmä z biznisu. Mladým ľuďom poskytuje rozvoj ich vzdelania, hodnôt, vzťahov a praktických zručností. Manageria tak úspešne pripravuje slušných a špičkových ľudí pre biznis, neziskový sektor a politiku.

Viac sa dozvieš tu: http://www.manageria.org/…managerie/28

Zdroj:student24/icm Foto: student24 archív

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM