Kornel Kubík Rôzne

Chcete byť úspešní? Ako na to mladým ukážu online kurzy Success Academy

Študenti a mladí ľudia na Slovensku budú môcť prostredníctvom nového projektu Success Academy - Akadémie úspechu nájsť odpovede na otázky spojené s budúcim pracovným životom a realitou na trhu práce. Projekt spustili spoločnosť Microsoft Slovakia s Neziskovou organizáciou Aptech Europe.

Ilustračný obrázok k článku Chcete byť úspešní? Ako na to mladým ukážu online kurzy Success Academy
Zdroj: Webnoviny.sk

Portál successacademy.sk ukazuje mladým ľuďom kroky, ktoré im pomôžu uchytiť sa v kariére, zamestnaní alebo v podnikaní už teraz. Success Academy bude pozostávať zo siedmich bezplatných online kurzov, ktorých absolvovaním získava študent certifikát úspešného absolventa.

Vďaka Success Academy tak už študenti a absolventi nebudú musieť prehľadávať množstvo stránok s aktuálnymi rebríčkami či prehľadmi o trhu práce. Všetky potrebné informácie, sebahodnotiace testy, odpovede na otázky, rady, tipy či videá a prezentácie z praxe tých najúspešnejších nájdu na www.successacademy.sk.

„Zmysel projektu vidím v motivovaní ľudí k aktivitám, ktoré im pomôžu získať prax a profesionálne skúsenosti ešte počas štúdia,“ uviedla lektorka, facilitátorka a konzultantka projektu Martina Vendleková. Ako dodala, na základe aktivít si tak mladí ľudia ujasnia tri oblasti rozvoja profesionálov – čo ich baví a zaujíma, v čom sú dobrí a čo ich dokáže úspešne uživiť.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM