Jaroslav Dodok Zábava

Crazy week nesklamal ani tento rok

Na banskobystrickom Gymnáziu Andreja Sládkoviča sa od pondelka 16.apríla – do štvrtku koná CRAZY WEEK. Študenti sa každý deň v týždni prezliekli do oblečenia, ktoré určoval program crazy week-u.

Myslíte si, že je veľmi šialené poobliekať sa do kadejakého oblečenia a vojsť tak do školy? Ako prváci sme boli plní očakávania, ale aj strachu, koľko sa nás nakoniec prezlečie. Prvý bol takzvaný ,,Pyžamový deň", ktorého sa zúčastnilo iba pár študentov z každej triedy, ale počas týždňa sa zapájalo čoraz viac študentov.

V utorok nás čakal o niečo elegantnejší deň – chodili sme v oblekoch a dievčatá v sukniach. Bolo zaujímavé vidieť svoje spolužiačky, či svojich spolužiakov nahodených v takomto oblečení.

[blockquote]Väčši­na študentov z GAS-ka sa avšak naviac tešilo na stredu, na najbláznivejší deň – Výmena pohlaví! Dievčatá ani tento rok nesklamali a tak mali sme na škole rozhodcov, goralov, Hip-hop-erov, ale aj iných (iné…). A chlapci? Poňali to s humorom a prezliekli sa za – ako to len nazvať? Za ženy! Parochne, obtiahnuté topy, legíny, no napriek tomu sa tento týždeň nikto nehanbil.[/bloc­kquote]

V dnešný deň sme sa ocitli v rokoch minulých. Retro deň všetkých potešil, aj keď viacerí mali problém čo na seba. Nakoniec každý našiel to správne ošatenie a mohli sme sa presunúť do dôb minulých.

Záver týždňa patrí už tradične téme ,,GAS". Pre tých čo nevedia, znamená to, že si všetci oblečieme GAS tričko a vyjadríme tým lásku k našej škole.

**,,Týmto by som chcel poďakovať ako zakladateľom CRAZY WEEK-u, tak aj tohtoročným tvorcom programu. Tento týždeň bol neopakovateľný a vstúpil do našich pamätí ako náš prvý CRAZY WEEK," **zhodnotil akciu Peter Filip.

Text: Peter Filip

zabavne dni
9
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM