Jaroslav Dodok Zábava

Dobrodružstvo malých modrých hrdinov Šmolkovia 2 prichádza za divákmi

Rodinná komédia Šmolkovia 2 3D prichádza na plátna kín. Svetová premiéra sa uskutočnila v nedeľu 28. júla v 162 krajinách po celom svete, Slovensko nebolo výnimkou.

Ilustračný obrázok k článku Dobrodružstvo malých modrých hrdinov Šmolkovia 2 prichádza za divákmi
Foto: Jaroslav Dodok

Marc Weinstock, riaditeľ sekcie marketingu pre Sony Pictures, sa k akcii vyjadril nasledovne: “162 premiér konajúcich sa v jeden deň po celom svete je skvelý spôsob ako zavŕšiť propagačné aktivity pred oficiálnou premiérou Šmolkov 2 3D. Všetci fanúšikovia Šmolkov mohli zažiť jedinečnú šmolkovskú atmosféru plnú zábavy za účasti miestnych celebrít, regionálnych marketingových partnerov a v mnohých prípadoch hviezd filmu."

V pokračovaní rodinnej komédie Šmolkovia 2 vytvorí zlý čarodejník Gargamel nezbedné stvorenia podobné Šmolkom, tzv. Lapajov a dúfa, že s ich pomocou získa všemocnú magickú šmolkovskú esenciu. Avšak čoskoro zistí, že len skutočný Šmolko mu môže dať to, čo potrebuje, a že iba Šmolinka pozná tajné kúzlo, ktoré premení Lapajov na skutočných Šmolkov.

A tak se Gargamel rozhodne uniesť Šmolinku do Paríža, kde si získal obdiv širokej verejnosti ako najmocnejší čarodejník sveta. Najvyšší čas, aby sa do sveta ľudí vrátili tatko Šmolko, Babroš, Hundroš a Čačkoš a so svojimi človečími priateľmi Patrikom a Grace Winslowými zachránili Šmolinku! Ona si vždy vo svete Šmolkov uvedomovala svoju odlišnosť – nájde v Lapajoch Vexy a Hakis nových priateľov? Alebo zistí, kam skutočne patrí a že modrá je predsa len tá najlepšia farba na svete?

Šmolkovia 2 3D budú mať oficiálnu premiéru v slovenských kinách 1. augusta 2013.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM