Jaroslav Dodok Rôzne

Leto pokračuje, po upršanom víkende sa opäť ukáže Slnko

Upršaným a chladným dňom nateraz odzvonilo. Najvyššia denná teplota vystúpi v pondelok na 23 až 28 stupňov Celzia.

Podľa Slovenského hydrometeorolo­gického ústavu (SHMÚ) zasahuje od severu krajinu smerom do karpatskej oblasti tlaková výš. Cez deň tak bude jasno až polooblačno.

Najvyššia denná teplota vystúpi na 23 až 28 stupňov Celzia, na Kysuciach, Orave, Liptove a Spiši okolo 21 stupňov.

Teplota na horách vo výške 1500 m sa bude pohybovať okolo 15 stupňov. Fúkať by mal prevažne slabý severovýchodný vietor, na východe a Horehroní miestami okolo 7 m/s s nárazmi okolo 13 m/s.

V utorok bude taktiež jasno až polojasno. Popoludní od juhu pribudne oblačnosť. Nočná teplota vystúpi na 17 až 12 stupňov, na Kysuciach, Orave, Liptove a Spiši bude o niečo nižšia (10 stupňov).

Denná teplota sa naopak vyšplhá na 27 až 32 stupňov, na Kysuciach, Orave, Liptove a Spiši okolo 25 stupňov.

[blockquote]Bude vás zaujímať: [link=http://www­.student24.sk/clan­ky?extend.139144_Tip-na-vylet:-Uzite-si-vyhlad-z-Plaveckeho-hradu]Tip na výlet: Užite si výhľad z Plaveckého hradu[/link] [link=http://www­.student24.sk/clan­ky?extend.138813_Kra­sa-po-slnecnej-burke:-Pozrite-si-jedinecnu-polarnu-ziaru!-]Krása po slnečnej búrke: Pozrite si jedinečnú polárnu žiaru[/link] [link=http://www­.student24.sk/clan­ky?extend.138435_Bacha-na-jedlo-v-horucavach:-Rady,–ako-si-nespackat-leto---]Bacha na jedlo v horúčavách: Rady, ako si nespackať leto[/link][/bloc­kquote]

student24/webnoviny

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM