Jozef Milan Šport

Mládežnícky futbal: Starší žiaci Mikulášanom nič nedarovali

Prinášame výsledky zápasov, ktoré stihli mládežníci odohrať, pokiaľ to dovolili poveternostné podmienky. Zápasy ostatných družstiev Športovo-technická komisia zrušila, termíny budú oznámené dodatočne.

Ilustračný obrázok k článku Mládežnícky futbal: Starší žiaci Mikulášanom nič nedarovali

Streda, 27.03.2013

U 19 I.LSD

MFK Ružomberok – FC Vion Zlaté Moravce 1:1 (1:0)

góly: Ferenčík – Holečka

• Domáci kruto doplatili na nevyužité šance z prvého polčasu a tak sa body nakoniec delili.

U 17 I.LMD

MFK Ružomberok – FC Vion Zlaté Moravce 4:0 (1:0)

góly: Zsigmund, Kružliak, Vrlík, Hrbček Jednoznačné víťazstvo domácich, aj keď opäť dokázali, že v útoku im to nejde tak ako v defenzíve a prvý gól strelili len 5 minút pred koncom prvého polčasu.

Štvrtok, 28.03.2013

U 15 I.LSŽS A

MFK Ružomberok – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 7:0 (5:0)

góly: Lukačik 2, Matula 2, Omasta, Jánoš, Banáš; ŽK: Lehotský, Kyseľ (obaja MFK Tatran LM)

• Domáci nenechali nič na náhodu a už po 25 minútach bol stav 5:0, potom prišlo k uspokojeniu a v útoku to už trochu škrípalo. Cez to všetko súperovi pokazili pomerne slušný pomer skóre v tejto sezóne.

U 14 I.LSŽS B

MFK Ružomberok – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:0 (4:0)

góly: Kudlička 2, Šróba 2; ŽK: Žákovič (MFK Tatran LM)

• Dvaja najlepší strelci Ružomberka všetko zariadili do 17. minúty, potom už góly nepadali, ale prevaha bola jasne na strane domácich.

zdroj: mfk rk, Erik Kendera; foto: Peter Graf;