Jaroslav Dodok Zábava

Na Hlavnom námestí to zajtra v Bratislave opäť rozbalia mladé talenty

Na Hlavnom námestí v Bratislave sa počas nasledujúcich dvoch dní bude maľovať na tašky, vyrábať šperky, predvedú sa menej známe kapely aj mladí fotografi. Ak máte radi hudbu, umenie, ľudí a zábavu, na tejto akcii by ste nemali chýbať...

Ilustračný obrázok k článku Na Hlavnom námestí to zajtra v Bratislave opäť rozbalia mladé talenty
Foto: Jaroslav Dodok

Predstaví sa aj Hello Brian či Friday Whiskey

Občianske združenie ID Space Team pripravuje opäť akciu pod názvom „Rozbaľ to, Bratislava!“, v rámci ktorej sa predstavia začínajúce slovenské talenty z oblasti hudby, vedy, fotografie, výtvarného umenia a tanca. Martin Ševeček z občianskeho združenia.

V piatok (26.7.) Bratislavčania na námestí medzi 15.00 a 22.00 h uvidia tri tanečné vystúpenia zoskupení Spektrum, Estrellas dance group a Jungle Ladies, výstavu fotografií mladých reportérov a koncerty menej známych slovenských kapiel The Truth, Hello Brian, Ohrozený druh a Friday Whiskey.

Debaty o štúdiu v zahraničí

V sobotu (27.7.) na návštevníkov zase v programe trvajúcom od poludnia do 22.00 h čaká workshop maľovania na tašky i výroby šperkov a členovia ž(ART) prevedú svojou výstavou malieb, kresieb a kostýmov. Pokusy hravou cestou zase ukážu vedci zo skupiny Amavet a rovnako ako prvý večer aj ten druhý zakončí koncert kapiel, tentoraz zahrajú Katarzia, Metanoja, Kornelius W, Konečná verzia a Dlhé vedenie. „Počas oboch dní sa budete môcť dozvedieť viac aj o možnostiach štúdia v zahraničí od členov stránky www.prestredoskolakov.sk,“ priblížil Ševeček.

ID Space Team je občianske združenie, ktoré založili dvaja stredoškoláci. Jeho cieľom je angažovať rôzne komunity na rozličných spoločenských úrovniach a vytvárať priestor pre prezentáciu a rozvíjanie idey mladých ľudí. Od svojho vzniku v roku 2011 sa verejnosti predstavili projektmi „Neleň pre zeleň“ a „Rozbaľ to, Bratislava!“

Mediálnym partnerom podujatia je Student24.sk

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie