Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si piatykrát odnáša Martinus

Slovenskí zákazníci si opäť vybrali najlepšieho obchodníka. Už po piatykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Ilustračný obrázok k článku Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si piatykrát odnáša Martinus
Zdroj: Martinus.sk

V utorok 24. apríla boli v rámci Slovak Retail Summit v Bratislave vyhlásení víťazi súťaže Mastercard Obchodník roka 2017. Cena je udelená na základe rozsiahleho reprezentatívneho prieskumu, ktorý realizuje spoločnosť GfK Czech na vzorke 1 500 respondentov z celej Slovenskej republiky. Kníhkupectvo tiež získalo prvenstvo v rámci odborovej kategórie Mastercard Obchodník roka s knihami 2017.

Víťazstvo vždy znamená veľkú radosť a veľkú česť, zároveň je to však aj záväzok. Nie v tom zmysle, či sa podarí obhájiť prvé miesto, ale kvôli tomu, či sa nám podarí dlhodobo udržiavať úroveň služieb a vzťah so zákazníkmi, ktoré priniesli prvý úspech. Piate víťazstvo si teda cením možno viac než to úvodné, keďže naznačuje, že naša snaha nie je zbytočná.“ povedal Michal Brat, marketingový manažér kníhkupectva Martinus.

Martinus v roku 2017

  • V Literárnom stane na festivale Pohoda vystúpil izraelský spisovateľ Etgar Keret.
  • V kamennom kníhkupectve Martinus v Bratislave sa so svojimi fanúšikmi na besedách stretli írsky autor John Boyne, dvojica Švédov Hans Rosenfeldt a Michael Hjorth, ako aj nemecký autor Bennedict Wells.
  • Najpredávanejšou knihou sa stalo Mengeleho dievča, ďalej nasledujú tituly od Dominika Dána: Cigaretka na dva ťahy a Korene zla.
  • Koncom októbra bola spustená v poradí už tretia súťaž s názvom Knižná šifra, do ktorej sa zapojili desaťtisíce hráčov.
  • Martinus sa umiestnil na druhom mieste v rebríčku Zákaznícky najobľúbenejšia značka roku 2017 podľa prieskumu KPMG.
  • Ponuka domácich a zahraničných titulov v elektronickej podobe v slovenskom a českom jazyku presiahla objem 13 tisíc.
  • Za reakcie na požiadavky zákazníkov získalo kníhkupectvo 3. miesto v súťaži The Customer Happiness Awards 2018, ktorú usporadúva služba Nicereply.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Martinus.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM