Jaroslav Dodok Šport

OBRAZOM: Športové hviezdy pomáhali deťom

Na futbalovom ihrisku ŠK Kremnička, nedaľeko pri Banskej Bystrici sa včera 5. júla uskutočnil piaty ročník benefičnej akcie s názvom Športové hviezdy Slovenska deťom. Na autogramiáde, ale aj na zápase sa zúčastnili futbalisti a hokejisti: Marek Hamší

Športovo – zábavný deň v Kremničke bol plný atrakcií, nechýbala tombola, kráľ strelcov, zmrzlina, vodné delo, či ďalšie športové súťaže.

,,Som nesmierne rád, že tu dnes môžem byť. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí na túto akciu prispeli a ktorí ju podporili. Celý výťažok z podujatia bude použitý na financovanie letných liečebných pobytov pre deti a dospelých s vrodenou krvácavou chorobou – hemofíliou," povedal Michal Handzuš.

Krátko po šestnástej hodine prišiel hlavný bod programu – exhibičný futbalový zápas, v ktorom si Športové Hviezdy zmerali sily s tímom MUFUZA.** Druhý spomínaný tím tvorili osobnosti šoubiznisu ako napríklad Majo Labuda, Ivan Vojtek, Ivan Jakeš, Ján Ďurovčík, Pavol Topoľský, či Tomáš Bezdeda.**

Zápas sprevádzali zaujímavé gólové situácie v oboch tímoch, medzi najlepších hráčov na ihrisku samozrejme patril Marek Hamšík a svoju kondičku predviedol i vynikajúci choreograf Jano Ďurovčík. Na ihrisku mal každý hráč svoju netradičnú taktiku, niekto si pomáhal držaním dresu, Ivan Vojtek pre zmenu chytal na ihrisku bronz. Zápas skončil výsledkom 6:5, avšak nedá sa povedať, že by niekoho sklamal, či prekvapil. O to podstatnejší a radostnejší bol výsledok zbierky, ktorý činil 16 100 eur.

,,Dnešný deň sa mi veľmi páči. Mohla som sa odfotiť s mojim idolom Máriom Blížňákom, taktiež mám podpis aj od Hamšíka, či speváka Bezdedu," hodnotí šesťročná Ivanka.

Preneste sa prostredníctvom našej fotogalérie do zápasu hviezd.

student24/Jaroslav Dodok foto: Jaroslav Dodok

športové hviezdy de?om
43
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM