Alexandra Kolínská Zábava

Originálne VIDEO košických gymnazistov: Cesta v čase, skleróza a prekvapivý záver :)

Gymnázium Alejova 1 v Košiciach sa posunulo do roku 2064. Bývalí študenti sú už na dôchodku a očividne trpia sklerózou. Zabudli totiž, že triednu knihu ukradli už pred rokmi, tak sa vrátili do školy, aby ju ukradli znova. Ich video vás zaručene pobaví.

Ilustračný obrázok k článku Originálne VIDEO košických gymnazistov: Cesta v čase, skleróza a prekvapivý záver :)
Zdroj: Dnes24.sk

Čas stužkových slávností sa začína niekde už v septembri. Je to azda najkrajšie obdobie v živote stredoškolákov. Súčasťou toho celého sú aj populárne videá únosov či pečatenia triednych kníh, v ktorých študenti čoraz viac predvádzajú svoju kreativitu.

Študentom IV.A Gymnázia na Alejovej sa podarilo nakrútiť krátky, no veľmi pôsobivý film. Celý kolektív sa preniesol do roku 2064 a všetci žili už v domove dôchodcov. Vtedy im prišiel na um impozantný nápad – Ukradnúť triednu knihu. Študenti však už majú svoj vek a aj zabúdajú, ako sa to stalo tentokrát. Triednu knihu totiž ukradli už ako študenti.

Výprava na ich staré dobré gymnázium bola však už pre niektorých príliš náročná a tak začali dôchodci po ceste ubúdať. Do školy sa napokon dostali piati z nich, ktorí na chodbe stretli profesorku. Tá im oznámila, že triednu knihu už dávno ukradli a ukázala im fotografie z predošlých pokusov. Bývalá IV.A sa teda vydala na cestu späť.

To, čo sa udialo na záver vás prekvapí. Rovnako na konci videa pre pobavenie nechýbajú ani nevydarené zábery, ktoré sú súčasťou každého filmu.

Foto: youtube

Dôchodcovia sa rozhodli ukradnúť triednu knihu
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM