Tlačové správy

Philips OneBlade: Zastriháva a holí bez podráždenia či porezania

Muži, zabudnite na žiletky a ďalšie nástroje, ktoré používate na starostlivosť o vaše telo. Nový hybridný zastrihávač Philips OneBlade na tvár a telo dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky na tvári aj na tele.

Ilustračný obrázok k článku Philips OneBlade: Zastriháva a holí bez podráždenia či porezania
13
Galéria
Zdroj: Philips

OneBlade predstavuje nový spôsob, ako zastrihávať, tvarovať a holiť. Táto novinka na holenie fúzov a tela bola navrhnutá tak, aby splnila vaše predstavy, ktoré nedokážu naplniť bežné žiletky alebo elektrické zastrihávače. Žiletky často dráždia pokožku a elektrické zastrihávače neoholia tak hladko.

OneBlade kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Obsahuje 2 čepele, jednu na tvár a druhú na telo. Čepele sú vymeniteľné a majú životnosť až 4 mesiace. Súčasťou balenia sú tiež 4 nadstavce, ktoré umožňujú zastrihávať fúzy na 1, 3, 5 mm a chlpy na tele na 4 mm. Špeciálna čepeľ na úpravu tela je vybavená ochranným nadstavcom proti porezaniu citlivých oblastí. Novinka od Philipsu je tak ideálna na holenie všade – aj v podpazuší a tam dole. A poradí si s akokoľvek dlhými fúzami. Nie je to mágia, technológia OneBlade využíva rýchlo sa pohybujúce ostrie (200× za sekundu) so systémom dvojitej ochrany a je účinná aj na dlhé fúzy.

Zdroj: YouTube.com

Philips OneBlade vás síce neoholí na detskú prdelku, prináša však väčšiu kontrolu nad tým, ako sa s fúzami vyhráte, a holí hladšie ako tradičné elektrické zastrihávače. Holenie a zastrihávanie fúzov je s OneBlade rýchle, jednoduché a dáva vám väčšiu kontrolu nad vaším štýlom. Vďaka obojstrannej reznej hrane sa môžete holiť v oboch smeroch a mať lepší prehľad nad každým fúzom a chlpom, ktorý striháte.

OneBlade v porovnaní s tradičnými žiletkami šetrí nielen čas pri holení, ale aj vašu pokožku. Neholí tesne pri pokožke ako tradičné žiletky, a preto ju nedráždi. Pri holení sa tiež neporežete, a to bez ohľadu na to, aké partie tela si holíte.

OneBlade je vodotesný a je vhodný na suché aj mokré holenie s penou, napríklad aj v sprche. Suché holenie odporúčame vyskúšať, je to úplne iný zážitok. Zároveň ho môžete ľahko čistiť pod tečúcou vodou, stačí ho iba opláchnuť. OneBlade dokáže na jedno nabitie fungovať hodinu, úplné nabitie trvá 4 hodiny.

Viac na www.philips.sk/oneblade

Philips OneBlade: Novina pre mužov
13
Galéria
Zdroj: Philips

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Philips
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM