Jaroslav Dodok Zábava

Pool Tool Open Air Fest plný zábavy...

Tanečný festival, ktorý sa opäť po roku znova vrátil do Nemšovej, bol opätovne nabitý celodennou pohodou, atrakciami a kvalitným obsadením z hudobnej scény.

Začalo sa už o 15-tej hodine túto sobotu v areáli kúpaliska v Nemšovej, kde organizátori postavili dva stage-e s kvalitnými menami, ktoré zabávali ľudí až do skorého ranného svitania.

Ak ste už na Pool Tool-i boli, tak určite viete, že bez dažďa sa snáď už ani nezaobíde. Tak tomu bolo aj tento rok. Ľudí, ale ani táto skutočnosť neodradila a prišli sa zabávať pri tónoch kvalitnej hudby, ktorá bola aj z hľadiska techniky naozaj na vysokej úrovni.

Okolo deviatej hodiny večer prestalo pršať a zúčastnení si teda mohli hudbu v plných dúškoch začať vychutnávať už vtedy na main stage-y Dj-a Shaggyho a na DNB stage-y Dj-a Jarduuzzu. Dj Shaggy po dvoch hodinách neustáleho bavenia ľudí, podal štafetu najlepšej slovenskej Dj-ke Nifre, a tá to rozbalila ešte väčšmi, čo pri tancovaní prítomných bolo aj pekne vidieť. Chvíľu po polnoci to rozbalil na DNB stage-y známy slovenský B-Complex a lepšie vyvrcholenie večera sa už asi ani predstaviť nedalo.

No v time slotoch dj-ov sa pokračovalo a už o spomínané vyvrcholenie sa postarali nielen títo dj-i, ale taktiež Dj Schimek a na DNB stage-y Dj-ka Lady Su a Cenco vs. Dykman. Jurek a Satira už tradične bavili ľudí nad ránom a odprevádzali ich tónmi zvuku, na ktorý sa len tak nezabudne.

Stánky s občerstvením dopĺňali spolu s grilovanými špecialitkami atmosféru a energiu zúčastneným, taktiež aj otvorený bazén pre neodmysliteľné nočné kúpanie. Laserové odrazy vo vodnej hladine krásne dopĺňali celý Pool Tool, ktorý sa zas tento rok posunul o úroveň vyššie.

Tí, ktorí ste tento rok neboli, určite sa príďte pozrieť na budúci ročník a tí, ktorí ste boli, odporúčame taktiež! Nadupaný line-up bolo cítiť celým večerom a prvotné reakcie na sociálnych sieťach taktiež naznačujú, že ľuďom bolo úplne skvele.

student24/Jaroslav Červinka foto: Pool Tool Open Air Fest

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM