Jaroslav Dodok Tlačové správy

Poznáme výhercov Veľkej letnej súťaže!

Najväčšia súťaž na portáli Student24 zaznamenala obrovský úspech. Do súťaže sa prihlásilo 16-násť fotografií a boj o prvých 5 miest trval až do poslednej minúty. Chcete vedieť kto vyhral? Čítajte ďalej...

Aká je bilancia Veľkej letnej súťaže?[/size][/co­lor]

Spolu ste rozdali fotkám až 10 028 lajkov. Súťaž trvala 19 dní a zapojilo sa do nej 16-násť fotografov nielen zo Slovenska, ale aj z Česka a podpora vo forme lajkov prišla z Maďarska, či Polska.

Súťaž o knihy zaznamenala úspech[/size][/co­lor]

Keď sme sa rozhodli vrátiť zaujímavé knihy späť do rúk čitateľov, ani sme netušili aký ohlas tento nápad bude mať. Postupne nám začali chodiť zaujímavé a neskôr i vtipné fotografie, tvorili sa príbehy kníh a na niektoré z nich sa určite nezabudne.

O čo sa súťažilo? [/size][/color]

O 6 kníh v hodnote 100€ od kníhkupectva Upbook.sk. Prvých 5 fotiek získava knihy podľa počtu lajkov, šiestu knihu udeluje organizátor súťaže.

Kto vyhral?[/size][/co­lor]

1. Fotka „Bábo v kočíku“ – (David Humhal) s počtom 3926 lajkov – Získava knihu: 25 podnikateľov, ktorí zmenili svet (John A. Byrne) 2. Fotka: „Čítanie s kamarátmi“ s počtom 3860 lajkov – Získava knihu: Tajný jazyk biznisu (Kevin Hogan) **3. Fotka „Čítajú aj psy“- (Matej Roder) s počtom 438 lajkov – Získava knihu: Nápad za milión (Chip and Dan Heath) **4. Fotka „Už viac nebudem dutý ako ten peň“ – (Matúš Kacvinský) **s počtom369 lajkov – – Získava knihu: Roztoč to (gary vay.ner.chuk) **5. Fotka „V pozadí Turci“ – (Simona Albertová) s počtom 246 lajkov – Získava knihu:Ako uvažujú Lary Page a Sergey Brin (Richard L. Brandt)

A bonusovú knihu o najkrašiu fotografiu (udeluje organizátor súťaže) získava fotografia „V knižnici“. Autor získava knihu :Ako uvažuje Steve Jobs (Leander Kahney)

**Všetkým, súťažiacim, fanúšikom a podporovateľom ďakujeme veľmi pekne, že sa do našej súťaže zapojili. Portál Student24 už teraz pripravuje ďalšie zaujímavé súťaže a projekty. **

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM