Ľubomír Hudačko Zábava

Pozrite si nový klip Táslera a spol.: Okrem salaša plného oviec aj stopárka hore bez!

Pieseň Cesty druhej triedy od prešovskej kapely brázdi rádiá už od začiatku leta a Ivan Tásler v nej spomína stopárku hore bez. Doposiaľ sme o nej mohli len počuť v texte novinky muzikantov, ale už vzniknutý videoklip odhalil pozadie záhadnej ženy!

Ilustračný obrázok k článku Pozrite si nový klip Táslera a spol.: Okrem salaša plného oviec aj stopárka hore bez!
Zdroj: Dnes24.sk

Videoklip sa natáčal na salaši plnom oviec, v hasičskej zbrojnici či v dedinskej krčme. Pochopiteľne, nechýbali ani cesty druhej triedy. V klipe sa objavuje veľa domácich obyvateľov obce Turecká a nechýba ani stopárka hore bez.

„Bolo to veľmi príjemné, v krásnom prostredí. Všetci ľudia, ktorí nám v klipe pomáhali boli veľmi zlatí. Dostal som sa na miesta, ktoré som počas ciest na koncerty len obchádzal. Chalani z kapely sa prekonávali, nie je to pre nás jednoduché uvoľniť sa pri natáčani videoklipu, ale teraz sa to celkom podarilo,“ uviedol Ivan Tásler pri prezentovaní novinky v rádiu.

Nakrúcalo sa v obci Turecká a okolí. Režisérsku taktovku mal pod palcom Miro Remo, kameru mal na starosti Jaroslav Valko alias Jaris. Ten už s Prešovčanmi spolupracoval pri skladbe S.O.S. V novinke prešovskej kapely v obrazovej podobe nechýba ani stopárka hore bez! „Bol to však veľký problém nájsť ženu, ktorá by sa mohla prezentovať tak, ako sa spieva v pesničke. Ja som si nemyslel, že až v hodine dvanástej sa nám to podarí. Ale nakoniec je tam,“ dodal na záver Tásler.

Čítajte aj, ako sa klip natáčal a podrobnosti o stopárke hore bez!

foto: youtube

IMT Smile a ich cesty druhej triedy: Nový videoklip Prešovčanov!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie