Jaroslav Dodok Festivaly

PREHĽAD: Aké festivaly nás ešte čakajú?

Blíži sa nám polovica júla, to však ešte neznamená koniec festivalovej a koncertnej scény. Počas nasledujúcich dvoch týždňov sa môžete ešte stále zažiť hlasnú hudbu, slnko, či či pekné baby. Vyberte si z našej ponuky festivalov...

Hope and Chance festival – 21.júl, Zlaté Moravce[/size][/co­lor]

Tento festival spája dobré s užitočným. Prečo? Dôvod je jednoduchý: na pódiu sa stretnú hudobníci s veľkým srdcom, ktorý sa rozhodli hrať len za dobrý pocit. Predstaví sa kapela Smola a Hrušky, Stoičostoi, Bačova Fujara a zaujímavým interpretom je aj Suvereno. Vstupné na benefičnú akciu meno Hope and Chance festival je 3€.

RIP fest – 21. júl, Veľké Ripňany[/size][/co­lor]

Vo Veľkých Ripňanoch sa aj tento rok predstaví špička slovenskej hudby. Tentokrát to budú kapely IMT Smile a Vidiek, tradične vystúpi aj kapela Gladiátor, ktorá je spolu-organizátor celého festivalu. Špeciálnym prekvapením bude kapela z Čiech Maxim Turbulenc. Okrem headlinerov vystúpia aj výborné mladé kapely ako The Paranoid, Michal Chrenko Band, Downhill a ďalší. Prinášame Vám pozvánku na RIP Fest od speváka Michala Chrenka:

Wlesefest V – 28. júl, Martin[/size][/co­lor]

V dňoch 28.-29. 7. 2012 sa na martinské kúpalisko Sunny rozhodne neprídete schladiť. Nastanú 2 dni hardcoru, metalu, screamu a iných alternatívnych štýlov. Prvá deň sobota, vystúpia kapely Lost in Mind, Birds And Wolvec z Česka a nebude chýbať ani hlavná hvizda večera Deez Nuts z Austrálie. Po vystúpeniach bude nasledovať Afterpárty so známym interpretom Egom. Ani návštevník nedeľných koncertov nebude sklamaný – Alternatiwe, The Southern Oracle z Maďarska, Zoči Voči, či kalifornskí Suicide Silence z USA.

Žákovic Open – 27.júl, Trenčianske Bohuslavice[/si­ze][/color]

Kozel Žákovic Open sa drží pôvodného plánu a je priateľsky a rodinne ladený. 12.ty ročník festivalu privíta v piatok Paru, Vetroplach, či skupinu Plastic Swans. Najväčšia pozornosť sa však dáva na druhý sobotnajší deň, keď to na pódiu roztočí Vidiek, Polemic, Hex, či Chiki Liki Tua. Tešiť sa môžete aj na netradičný futbal, v ktorom si zahrajú fanúšikovia festivalu proti hudobníkom z pódia.

Gran fiesta party – 27.júl, Šurany[/size][/co­lor]

Pripravte sa 27. júla na špeciálnu letnú párty v Šurianskej discohaly pod vedením Dj-ov, ktorý pravidelne hrávajú v najlepších kluboch na Slovensku. Hudobné žánre, ktoré môžete počuť na Gran Fiesta party, sú: Hip – Hop, RnB, Cubano, Latino, Reggaeton a House. Zabávať budú Dj Jancco, Dj Payo, Dj Andreas. [blockquote]Pre­čítajte si aj: [link=http://www­.student24.sk/clan­ky?extend.138586_LMFAO-to-v-Bratislave-odpali-14–augusta!]LMFAO to v Bratislave odpáli 14-teho augusta[/link] [link=http://www­.student24.sk/clan­ky?extend.137534_Preh­lad:-Zabavte-sa-na-letnych-festivaloch-(6)]Prehľad: Zabavte sa na letných festivaloch[/link] [link=http://www­.student24.sk/clan­ky?extend.138573_Su­tovcania-proti-festivalu:-Slusna-zabava,–ci-chlast-a-drogy?]Šútovčania proti festivalu: Slušná zábava, či chlast a drogy?[/link][/bloc­kquote] student24/music-zone.eu foto: sita

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie