Jaroslav Dodok Zábava

Študentská online spravodajská televízia 4mov oslavuje

Internetové vysielanie spravodajskej relácie študentov Paneurópskej vysokej školy oslavuje jubilejnú dvadsiatu epizódu. 4mov ponúka na svojom YouTube kanáli každý týždeň netradičný prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa za ostatných sedem dní udialo vo svete vysokoškoláka.

Ilustračný obrázok k článku Študentská online spravodajská televízia 4mov oslavuje
Foto: Jaroslav Dodok

4mov sa od začiatku stretlo s mimoriadnym záujmom (nielen) študentskej verejnosti. Úvodných dvadsať epizód zaznamenalo na YouTube viac ako 30 000 videní, 4mov má 240 odoberateľov a takmer 1000 fanúšikov na Facebooku. Spravodajská šou inšpirovaná videoblogmi zo zámoria je od začiatku mimoriadne interaktívna, a to najmä vďaka intenzívnej komunikácii na sociálnych sieťach.

Na tvorbe relácie sa podieľa osemčlenný tím tvorený študentmi Fakulty masmédií a Fakulty práva PEVŠ. Epizódy vznikajú v štúdiách profesionálneho Mediálneho centra Fakulty masmédií PEVŠ pod dozorom skúsených televíznych odborníkov a pedagógov – Mikiho Gucmana a Zory Hudíkovej.

„Radi by sme sa poďakovali našim fanúšikom a veríme, že aj naďalej budeme spoločnými silami 4mov zlepšovať. Zároveň hľadáme nových talentovaných moderátorov a autorov, radi prijmeme všetkých, ktorí majú chuť sa zapojiť do nášho veselého tímu,“ povedal koordinátor 4mov Vitaly Dmitriev.

Realizačný tím 4mov

Kristína Lévai (Fakulta masmédií PEVŠ) Roman Naništa (FM PEVŠ) Kristián Formel (FM PEVŠ) Timotej Slovík (Fakulta práva PEVŠ) Peter Lušpai (FM PEVŠ) Julia Somova (FM PEVŠ) Boris Hasko (FM PEVŠ) Vitaly Dmitriev (FM PEVŠ)

YouTube kanál 4mov http://www.youtube.com/user/4movSK

student24/4mov tím

Študentská online spravodajská televízia 4mov oslavuje
1
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie