Jaroslav Dodok Životný štýl

Súťaž krásy v Krupine

V piatok 20. apríla sa v Krupine uskutočnila súťaž krásy Miss GAS & OA, ktorá už tradične zožala úspech. Ponúkame vám krátke zhodnotenie akcie a hlavne fotoreportáž z tohto podujatia.

O titul Kráľovnej krásy sa tento rok pobili: Dorota Gálusová, Paula Demianová, Dida Vicianová, Janka Danielová, Barbora Miškovová, Monika Valachová, Lucka Balogová a Katka Jombíková. Bolo zjavné, že na túto akciu čakali mnohí, lebo kino v Krupine doslova praskalo vo švíkoch.

**Zišli sa tu všetky ročníky oboch škôl. Už pri vchode viseli fotky missiek a každý návštevník mal možnosť zahlasovať za svoju favoritku. **

O vizáž a účes na slávnostné poobedie sa starali Julka Rumanová a Katka Knožková. Súťaž bola po celý čas vyrovnaná, o víťazke rozhodovali iba malé chybičky a zaváhania.

[blockquote]Po úvodnej promenáde sa dievčatá trochu zapotili pri otázkach, ktoré sa týkali rôznych tém. Otázky boli naozaj záludné a každá z dievčat si svoju odpoveď najskôr poriadne premyslela. Otázky sa týkali rôznych sfér: od problematiky školstva až po triviálne záležitosti, napríklad ako sa zachovať v neobyčajných situáciách…[/bloc­kquote]

Tohtoročnou špecialitou bolo prezentovanie odevov typických pre rozličné krajiny sveta. Spolu sme sa preniesli cez Antické Grécko do Indie, z ohnivého Španielska do čarovného Francúzska, cez Texas a Hawai až sme pristáli na najsladšom Slovensku. Úlohou dievčat bolo vystihnúť danú krajinu svojim oblečením a opísať ju pár vetami.

Súťažnú časť uzavrela voľná disciplína a spoločná choreografia, ktorú mala pod palcom Julka Nevolná. Počas rozhodovania porotcov, divákom voľnú chvíľu spríjemnili chalani hrou na gitaru a spevom. O kultúrnu vložku sa postarali aj mladšie spolužiačky, ktoré si hovoria KMO. Predviedli niektoré zo svojich piesní, ale aj zaujímavé prevedenia moderných hitov.

**Prišiel čas na vyhlásenie víťaziek. Cenu Miss face získala Paula Demianová a odniesla si aj cenu za Miss photogenic. Cena Miss vlasy patrí Katke Jombíkovej a Miss sympatia sa bezpochyby stala Janka Danielová. ** Druhou vicemiss sa stala Paula Demianová a miesto prvej vicemiss obsadila Lucka Balogová. Korunku Miss 2012 si jednoznačne zaslúžila krásne prirodzená Janka Danielová. Miss-ka, ako sa jej medzi študentmi hovorí, sa podarila aj tento rok! Keďže krásnych a inteligentných dievčat je u nás stále dosť, tešíme sa aj na budúce ročníky.

Text: Rebeka Václavíková, Paula Lopušníková

Foto: Kristína Kružicová

miss
30
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM