Jaroslav Dodok Rôzne

Taják oslávil 35. výročie školy...

Banskobystrické Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského v dňoch 31. januára a 1. februára pripravilo slávnostný program, na ktorom nechýbali významní hostia, rodičia, ale aj samotní študenti tejto školy. Jubileum oslavovali spomienkami z minulosti, tane

,,Dnes som mimoriadne rada, že práve na našom gymnáziu vyštudovalo od prvého školského roku takmer 7000 študentov, ktorí svoje úspechy dosahujú nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe, " vyjadrila sa riaditeľka GJGT Tatiana Paľová. Študenti sa predstavili aj počas slávnostného programu vystúpením vo folklórnom súbore Partizán a Urpín, hrou na hudobných nástrojoch, vystúpeniami v tanečných skupinách i predvedením bojových umení. Program spestrili freeruneri zo Slovak Freerun Familly a nechýbala ani svetelná show.

Na 35. výročie školy bol pozvaný pán Topoľský, bývalý riaditeľ GJGT a terajší podpredseda BBSK, viceprimátorka mesta pani Katarína Čižmárová a prednosta KSU. Pozvaní hostia predniesli slávnostný príhovor, nezabudli zagratulovať a popriať gymnáziu veľa ďalších úspechov.

Text + foto Jaroslav Dodok

Gymnázium J.G.T
24
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM