LULA Zábava

TOTO musíte vidieť: Študentský Hangover a triedna učiteľka v kufri auta!

Na konci štúdia si dali spolu ešte jednu veľkú spoločnú párty. Takéto skvelé video sa môže podariť natočiť asi iba silnému ročníku!

Ilustračný obrázok k článku TOTO musíte vidieť: Študentský Hangover a triedna učiteľka v kufri auta!
Zdroj: Vimeo.com

Ak by bola súťaž o najlepšie video s únosom triednej knihy, mali by sme favorita. Videí s kradnutím triednej knihy je nespočetné množstvo. Je to krásna spomienka, videá sú pekné, no akosi sa z nich už vytráca kreativita. Niekedy je dokonca spracovanie lepšie ako samotný príbeh.

S týmto si však hravo poradili žiaci IV.C Pávorského Gymnázia. V tomto prípade originalita a výborné spracovanie nechýba. Takéto točenie si už vyžaduje, ale aj veľkú dávku trpezlivosti. Netočilo sa všetko na prvú a dokonca to netrvalo ani jeden deň. „Nakrúcanie trvalo asi 5 popoludní, teda dlhšie, než sa očakávalo. Dôvodom bol jednak obšírnejší scenár, rôzne lokality, náročnosť zháňania rekvizít, ale aj počasie v podobe neželaného snehu (a vyčkávanie, kým sa roztopí), skúškové obdobie štvrtákov a choroby,“ povedal kameraman a strihač Jakub Chochula. Už teraz mu môžeme pogratulovať, pretože po tomto videu, bude medzi študentmi asi veľmi obľúbený.

Štvrtáci musia mať na toto točenie naozaj krásne spomienky, nepochybne sa museli veľa nasmiať. Veď ich triedna, ktorá ich viedla 4 roky si zahrala romantickú scénu s nafukovacím panákom Emilom. „Pôvodne sme si mysleli, že bude problematické prehovoriť triednu p. profesorku, aby si s ním zahrala v poslednej romantickej scéne, ale kedže bola oboznámená, že ide o rekvizitu znázorňujúcu jej kolegu z práce, ktorý šiel štrajkovať za učiteľov, Emil bol schválený,“ uviedol autor filmu Jakub Chocula.

TOTO musíte vidieť: Študentský Hangover aj s triednou!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie