Jaroslav Dodok Rôzne

Hurááá! V sobotu štartujú 17-dňové prázdniny a máme aj ďalšiu dobrú správu!

Študenti, máme pre vás dve správy – jednu lepšiu ako druhú. Nielenže prázdniny budú trvať spolu s najbližším víkendom 17 dní, ale do školy sa vrátite nie v pondelok, ale až v utorok 8. januára 2013.

Ilustračný obrázok k článku Hurááá! V sobotu štartujú 17-dňové prázdniny a máme aj ďalšiu dobrú správu!
Foto: Jaroslav Dodok

Vyrazte na sánkovačku, postavte snehuliaka

Okrem Vianoc, Silvestra a Nového roka zaiste mnohých študentov čaká aj učenie – najmä vysokoškolákov, ktorí sa do skúšok budú musieť naučiť všetko, čo sa za tri mesiace odprednášalo.

Ak vám škola nedovolí oddýchnuť si od učenia, oddýchnite si aspoň cez sviatky od techniky – počítača či televízie a vráťte sa do nie tak dávnych, detských čias. Vyrazte na sánkovačku, postavte snehuliaka, či prežite šialenú guľovačku ako kedysi po poslednej hodine na základnej škole.

Verte, že to bude zážitok, na ktorý si budete ešte dlho pamätať, naproti pozretiu tridsiatej reprízy filmu či lajkovaní statusov o tom, ako sneží.

Želáme vám príjemné prežitie vianočných prázdnin a nezabudnite sa po sviatkoch vrátiť k počítaču a kliknúť aj na student24.sk. Chystáme pre vás, okrem mnohého iného, aj rozhovory s mladými ľuďmi, ktoré zaiste budú pre vás inšpiráciou.

Kedy budú ďalšie prázdniny? Pozrite si náš prehľad na celý rok: http://student.dnes24.sk/…urita-141867

student24.sk/Kornel Kubík

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM