Marcel Páleš Zábava

Veľká študentská žúrka v Bystrici: Toto vás čaká na majálese...

Čochvíľa je to tu! Tradičné podujatie Majáles bude v Banskej Bystrici aj v tomto roku. A opäť sa môžete tešiť na zaujímavé skupiny a atrakcie...

Ilustračný obrázok k článku Veľká študentská žúrka v Bystrici: Toto vás čaká na majálese...
Zdroj: TASR

Majáles každoročne priťahuje tisícky prevažne mladých ľudí. V drvivej väčšine sú to stredoškoláci či študenti vysokých škôl. Lákajú ich príjemné chvíle s priateľmi, počúvanie dobrej hudby, popíjanie piva či kofoly, úsmev a teplo. Všetko to signalizuje príchod leta.

9. mája popoludní sa návštevníci na trávnatej ploche pod internátmi UMB na Tajovského 51 budú môcť zapojiť do športových aktivít, vypočuť si domáce predkapely, no a postupne sa nechať zabaviť hlavnými skupinami.

V tomto roku sa o zábavu postarajú kapely Monkeys, The Shed, Gremmy, Fervido, Medial Banana, Smola a hrušky, Gladiátor a Vidiek. Vstup je, ako obyčajne, voľný.

Počas Majálesu bude v duchu „športovo aj na Majálese“ prebiehať aj tradičný futbalový turnaj študentov a učiteľov UMB. Začiatok je plánovaný na 9:00 a koniec približne na 15:00. Futbalový turnaj prebehne na umelej tráve pri atletickom štadióne UMB.

Foto: ilustračné

Majales_Bazant_2013_UMB
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM