Jaroslav Dodok Zábava

Záujem o Miss GAS a OA v Krupine je veľmi veľký

Dlhoročná tradícia voľby kráľovnej krásy stredných škôl v Krupine, sa uskutoční aj tento rok! Našich osem krások zabojuje o vaše hlasy 20. apríla, v krupinskom Kine Kultúra o 14.00. Už pri vchode budete môcť zahlasovať za vašu favoritku.

Organizáciu má pod palcom Žiacka Školská Rada- Júlia Nevolná a Radka Jakušová, ktoré sa realizujú už po tretí rok. Profesori na čele s riaditeľom tvrdia, že Miss sa stala pre našu školu tradíciou a majú radosť, že sa v nej pokračuje aj tento rok.

Miss-ky si na budúci piatok budú môcť užiť hýčkanie ako na profesionálnej súťaži. Bude pre ne pripravená kaderníčka s vizážistkou. Víťazka si okrem všeobecnej popularity na škole, ale aj v blízkom okolí, odnesie aj skvelé hodnotné ceny a poukazy.

Porotu bude tvoriť Pán riaditeľ Slosiarik, Primátor mesta Vazan, jeden z profesorov, minuloročná víťazka titulu Miss Ľudka Grajciarová, fotograf, kaderníčka, vizážistka, jeden študent a ešte zopár ďalších. Dievčatá majú plné ruky príprav vo výbere šiat a tak isto premýšľajú aj nad svojim voľným programom, ktorý veľmi zaváži v hodnotení poroty. Avšak samotná krása nestačí ani v tejto súťaži.

Hádam najviac si porota všíma vystupovanie a prejav dievčat pri rozhovore. Otázky sa dozvedia až priamo na pódiu, čo robí nejednej z nich na čele vrásky.

Okrem hlavnej kategórie sa objavia aj tituly Miss tvár, Miss vlasy, Miss photogenic, už spomínaná Miss Internet a ešte zopár ďalších. Minulý týždeň naše dievčatá absolvovali fotenie s profesionálnym fotografom Jaroslavom Brodianskym. Viac fotografií nájdete na facebook fan page- Miss Gas a Oa. Tento rok sa bude voliť aj Miss Internet, takže nech sa páči. Dievčatá čakajú na váš hlas (like)  Neváhajte a príďte podporiť dievčatá aj naživo!

http://www.facebook.com/…591784921461

1.Dorota Gálusová 2.Paula Demianová 3. Diana Vicianová 4. Jana Danielová 5.Barbora Miškovová 6. Monika Valachová 7.Lucka Balogová 8.Katka Jombíková

Text: Paula Lopušníková Foto: Jaroslav Brodiansky ( Bjk photostudio)

miss
8
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie