Tlačové správy

Vera Wisterová, Bekim Aziri a Simona Salátová odkazujú: „Užite si konečne Pohodu v plnej sile a bez pandemických obmedzení“

K legendárnemu festivalu Pohoda už neodmysliteľne patrí aj bezdymová zóna, ktorú prináša iniciatíva spoločnosti Philip Morris „Svet bez dymu“. Tento rok nájdete bezdymovú zónu na novom mieste a získate v nej okrem pohody aj množstvo vizuálnych, umeleckých, ale aj vedeckých zážitkov!

Ilustračný obrázok k článku Vera Wisterová, Bekim Aziri a Simona Salátová odkazujú: „Užite si konečne Pohodu v plnej sile a bez pandemických obmedzení“
6
Galéria
Zdroj: Philip Morris

Pozrite si videovizitku Vera Wisterovej, Bekima Aziriho či Simony Salátovej, v ktorej pozývajú úžiť si konečne koncerty obľúbených kapiel a interpretov bez obmedzení a dospelých návštevníkov festivalu do bezdymovej zóny.

Zdroj: YouTube.com

Legendárny hudobný festival, ktorý po 25-ty raz otvorí svoje brány pre návštevníkov a milovníkov kvalitnej hudby, štartuje už štvrtok 7.7.2022. Z pes­trého hudobného programu sa teší aj známy stand -up komik, raper a motivátor Bekim Aziri. Kde najviac počúva svojich obľúbených interpretov? „Najčastejšie počúvam hudbu v aute, keďže veľa cestujem a ďalej pri cvičení! Hudba ma dokáže nakopnúť k lepším výsledkom pri cvičení a dokážem pri nej relaxovať doma na teraske. Zo Slovenských intepretov ma najviac zaujíma Boy Wonder, Medial Banana a Gleb. Čo sa týka zahraničných kapiel, tak veľmi cením, že tento rok uvidíme Black Pumas, Lianne la Havas, ZHU a Nogu Erez. Rád ich počúvam v aute a pospevujem si ich pesničky, keď už ovládam všetky texty, musím ísť na koncert a vykričať sa,“ vtipne vysvetlil Bekim.

Zdroj: Philip Morris

Bezdymová zóna festivalu Pohoda ponúkne počas dvoch dní 8.7. (piatok) a 9.7. (sobota) svojim návštevníkom skvelý program. Obľúbenú moderátorku Veru Wisterovú zaujal holografický vyhodnocovač životných priorít: „Aj vy rozmýšľate niekedy nad tým, čo je v živote dôležité? Čo je pre vás dôležité až kľúčové? A práve preto je tu holografický vyhodnocovač životných priorít. Áno, taká vec existuje a vy sa pýtate, kde taká vec existuje? V tom prípade Vás pozývam do bezdymovej zóny na festivale Pohoda 2022.“ Organizátori festivalu a spoločnosť Philip Morris sa aj tento rok v rámci osvety o škodlivosti cigaretového dymu dohodli, že priamo v areáli nebude možné zakúpiť žiadne klasické cigarety, čiže Pohoda bude už po druhý krát bezdymová. Blízko bezdymovej zóny budú môcť návštevníci festivalu navštíviť laboratórium „Svet bez dymu“, ktoré je prístupné len osobám starším ako 18 rokov. Laboratórium bude umiestnené v blízkosti Sporka stage.

Rovnako ako hudobná časť na Pohode, aj tá v bezdymovej zóne prinesie návštevníkom množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Moderátorom dvojdňového programu bude Kamil Konkoľ. Návštevníci sa môžu taktiež tešiť na súťaže o Art Stickers od maliarky Márii „Hula“ Valenčíkovej a rovnako na jej tvorivý proces priamo v bezdymovej zóne. O zábavu sa postarajú známi a obľúbení stand-up komici Jakub LužinaMichael Szatmary. „Zažijete krásnu umeleckú dielňu s Máriou „Hulou“ Velančíkovou a kopec humoru, pretože tam bude aj stand- up v prevedení Jakuba Lužinu a Michaela Szatmaryho. Ja osobne ručím za týchto dvoch pánov, že sa zasmejete,“ hovorí obľúbená komička Simona Salátová.

Zdroj: Philip Morris

V bezdymovej zóne nebude návštevníkom chýbať ani hudobný zážitok, o ktorý sa postará známy český DJ a producent NobodyListen, vlastným menom Jakub Strach. Jeho koncept party Addict sa stal fenoménom. Tešiť sa môžu návštevníci bezdymovej zóny taktiež na koncert Tamary Kramar, kapelu The Youniverse, či skvelé hudobné DJ sety Bulp či Fallgrapp. Vstup do bezdymovej zóny je povolený iba osobám starším ako 18 rokov.

Komplexný vizuálny zážitok v bezdymovej zóne poskytne ART Galéria s technologickými vychytávkami ako sú LED Wall koridor s interaktívnou projekciou, kinetické svetlá či holografický vyhodnocovač životných priorít. Pamiatku na Pohodu 2022 si môžete odniesť zo špeciálneho fo­tokútika s efektom demonštrujúcim ako vyzerá svet s dymom a bez dymu. V prípade dobrého počasia navyše zažijú návštevníci jedinečnú dronovú šou.

Program POHODA 2022 IQOS BEZDYMOVA ZÓNA

Piatok 8.7.2022

14:00 – 16:30 Tvorba umeleckého diela s Máriou HULOU Valenčíkovou

14:40 – 15:40 Talkshow

Hostia: Mária Hula Valenčíková, Jakub Strach alias NobodyListen

17:00 – 18:00 STAND UP Michael Szatmary, Jakub Lužina

19:20 – 20:20 The Youniverse

21:40 – 22:40 Fallgrapp DJ Set

24:00 – 01:15 DJ NobodyListen

01:15 – 01:30 Drone Show powered by BEZDYMOVÁ ZÓNA

01:30 – 02:00 DJ NobodyListen

Sobota 9.7.2022

13:30 – 15:40 Sobotný piknik

14:40 – 15:40 Tamara Kramar

15:30 – 17:30 Tvorba umeleckého diela s Máriou HULOU Valenčíkovou

17:30 – 18:00 Talkshow

Hosť: Mária Hula Valenčíková

19:20 – 20:20 BULP DJ SET

21:40 – 22:40 DJ Jimmy Pé

00:00 – 02:00 DJ NobodyListen

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Philip Morris
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM