Jakub Forgács Zábava

Bystrickí gymnazisti sa vybláznili na aute učiteľky. Po smiechu kolegýň nasledovalo stretnutie v triede FOTO

Vynaliezavosť mladých nepozná hraníc. Rozprávať by o tom vedela aj učiteľka banskobystrického gymnázia. Jej študenti si pre ňu pripravili vskutku nečakané prekvapenie.

Ilustračný obrázok k článku Bystrickí gymnazisti sa vybláznili na aute učiteľky. Po smiechu kolegýň nasledovalo stretnutie v triede FOTO
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Lucia Lamperová učí na Katolíckom gymnáziu Štefana Moysesa v Banskej Bystrici už 14. rok nemecký a slovenský jazyk. Iba pred pár dňami sa táto pedagogička dočkala nečakaného prekvapenia. Išlo o prvoaprílový žart jej študentov.

„To, že sa niekto hral s mojím autom, som zistila cez prestávku po 4. hodine, keď dve moje kolegyne skoro od smiechu vypadli z okna a volali ma, aby som sa išla pozrieť,“ začala svoje rozprávanie pre spravodajský portál Bystrica 24 Lamperová, ktorá zbadala svoje auto oblepené farebnými lístočkami (foto v galérii).

„Na lístkoch boli rôzne odkazy, najmä moje výroky, zaužívané oslovenia žiakov, najčastejšie pripomínané domáce úlohy a pravidlá správania. Keď som to zbadala, zasmiala som sa, chápem to ako veľmi príjemný prvoaprílový žart,“ pokračovala učiteľka.

„Tie lístky prilepili študenti z mojej triedy (3.A). Hneď po tej prestávke som s nimi mala hodinu a úprimne som sa im poďakovala za výzdobu auta, z čoho boli oni trošičku sklamaní, lebo si mysleli, že to zbadám, až keď pôdem domov,“ povedala Lamperová so slovami, že sa na tom všetci spolu zasmiali.

S odliepaním jej pomohli dve dievčatá z inej triedy, ktoré sa práve vracali z obeda. Jej študenti boli v tom čase mimo školy, takže ju nevideli odliepať lístky. A čo hovorí na taký druh humoru? „Mám ho rada, nikomu neublíži, neurazí, neskomplikuje život, ja to fajn a viem, že moje deti ma majú radi, pretože tie odkazy na lístkoch o tom svedčia,“ dodala na záver.

Čítajte tiež:

Zo školákov sa stali známi ľudia: Aha, kto kedysi dral lavice na bystrickom gymnáziu!

Nečakaná návšteva na bystrickom sídlisku: Kam si to namierila srnčia rodinka? FOTO

Titul. foto: ilustračné

FOTO: Žart bystrických gymnazistov
1
Galéria
Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM