Jaroslav Dodok Zábava

FOTO: Fakulta managementu Univerzity Komenského oslavovala. Zábava trvala až do skorých ranných hodín

Na jednom parkete sa stretli terajší študenti, úspešní absolventi, profesori, ale aj priatelia školy. Program osláv sprevádzali hudobné i tanečné vystúpenia, nechýbala ani tombola či zaujímavé súťaže. Na tejto príležitosti sme samozrejme nechýbali ani my a preto vám prinášame fotoreportáž.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Fakulta managementu Univerzity Komenského oslavovala. Zábava trvala až do skorých ranných hodín
Zdroj: Dnes24.sk

Tento rok Fakulta managementu Univerzity Komenského (FMUK) v Bratislave oslavuje už 25. výročie vzniku. Aj preto sa jej študenti rozhodli zorganizovať oslavu FMUK 2016 a to v priestoroch Austria Trend Hotel.

Hostia začali prichádzať krátko po 18-tej hodine. Keďže podujatie si vyžadovalo oficiálny dress code, sobotňajšia akcia pripomínala miestami módnu prehliadku. Dámy a páni si však dali na svojom outfite záležať, nezabudli ani na doplnky či maličkosti.

Otvorenie osláv FMUK 2016 organizátori naplánovali na 18:40, program však hneď v úvode meškal viac ako trištvrte hodinu. O fakultný ples prejavili hostia veľký záujem, sálu naplnili do posledného miesta. Niektorí museli dlhšie postávať, pretože sa im neušlo miesto a čakali tak na nový stôl, prípadne si museli viackrát presadnúť. To v úvodných minútach hostí prekvapilo, po začatí programu však už mali organizátori všetko pod kontrolou.

Už prvé príhovory pozvaných rečníkov vyčarili úsmev na tvári, okamžite bodovali aj prvé tanečné vystúpenia. Zuzana Nováková a Martin Bubelíny z tanečného klubu Sun dance academy otvorili ples úvodným valčíkom, o malú chvíľu sa k nim pridali aj hostia. Atmosféra sa tak v sále po niekoľkých minútach príjemne uvolnila.

Súčasťou programu boli aj tanečné vystúpenia folkloristov, na pódiu sa predstavili aj rôzni hudobníci a na svoje si prišli aj milovníci latina. Nesmieme zabudnúť ani na súťaže, chutné jedlo, kráľa a kráľovnú plesu či kapelu FMUnKieZ, ktorá naplno rozprúdila zábavu.

Ples organizátori oficiálne ukončili o druhej hodine v noci, ani zďaleka však nekončil. Hostia sa len presunuli na afterparty, ktorá trvala až do skorých ranných hodín.

Vyberáme z reakcií účastníkov plesu:

,,Stálo to za to, priatelia, dobré jedlo a perfektná zábava."

,,Úvod bol pre mňa osobne rozpačitý, riadne som si kúpil vstupenku, preto som očakával, že všetko bude tak ako má byť. A nie, že budem 15 minút čakať, aby ma niekto usadil. No treba povedať, že organizátori to nakoniec zvládli a pripravili mi perfektné zážitky, na ktoré ešte budem dlho spomínať."

,,Klobúk dole, ples ako má byť! Ďakujem za skvelý program a neskutočne dobrú zábavu!"

,,Ja len jednou vetou – viac takýchto eventov!"

FOTO: Oslava FMUK 2016 objektívom fotografa
18
Galéria
Foto: Jaroslav Dodok / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM