Marcel Mojžiš Rôzne

Lívia (19) zažila horor: Prepadli ju muži so samopalmi!

Vo vlastnom dome zažili peklo, aké sa len tak nevidí. Líviu (19) prepadli na ulici ozbrojení lupiči a zviazanú ju doviedli domov. Tam sa potom so samopalmi v ruke postarali aj o jej rodičov a brata! Polícia zatiaľ o prípade mlčí.

K otrasnej dráme došlo v obci Rakovice neďaleko Piešťan. Lívia (19) bola práve na ceste domov, keď z ničoho nič sa na ňu vrhli dvaja muži. Tí ju celú v šoku zviazali a odvliekli domov.

Pred vchodom do rodinného domu, kde býva ju donútili podľa portálu cas.sk so zbraňou v ruke odomknúť dvere. Keď sa páchatelia dostali do vnútra, zviazali aj rodičov a brata dievčiny. Potom počas bleskovej akcie vykradli celý dom. V tej chvíli rodina prežívala doslova mučivé chvíle a jej hlave nie je všetko jedno ani po otrasnej dráme.

// „Bojím sa o deti, mám strach, aby sa zlodeji nevrátili. Bol to hrozný zážitok,“// povedal pre cas.sk otec troch detí Ján. Podľa informácií portálu mali mať zlodeji samopaly. Polícia celý prípad vyšetruje, no zatiaľ o ňom nechce informovať. Viac[link=http://kri­mi.cas.sk/cla­nok/225769/na-liviu-mierili-lupeznici-samopalom-potom-jej-vykradli-dom.html] TU![/link]

[color=#ff0000]­Súvisiace články [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.134854_Bru­talny-boj-s-neverou:-Milencovi-zatal-sekerou-do-hlavy!]Brutálny boj s neverou: Milencovi zaťal sekerou do hlavy![/link] [link=http://www­.hlohovec24.sk/clan­ky?extend.133999_-OBRAZOM:-Pozrite-si-zlodejsku-akciu-v-zlatnictve---]OBRAZOM: Pozrite si zlodejskú akciu v zlatníctve…[/lin­k]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM