Jaroslav Dodok Tlačové správy

Pre veľký záujem o vstupenky na JUMP 2013 súťaž pokračuje: V hre sú ďalšie 3 lístky!

Študent zachraňujúci amfiteáter či programátor, ktorý na lúke postavil stan a celé leto tam hrala undergroundová scéna. Mládežnícka delegátka Slovenska, ktorá v New Yorku na Valnom zhromaždení šokovala OSN svojím prejavom o mladých ľuďoch. Aj to sú rečníci, kvôli ktorým sa oplatí navštíviť JUMP2013.

Ilustračný obrázok k článku Pre veľký záujem o vstupenky na JUMP 2013 súťaž pokračuje: V hre sú ďalšie 3 lístky!
Foto: Jaroslav Dodok

Čo je Jump 2013?

Je to druhý ročník neformálnej konferencie o nápadoch a skúsenostiach neziskových organizácií a iniciatív. Podujatie je určené nielen ľudom z neziskových organizácií, ale aj vysokoškolákom, freelancerom a každému, komu Slovensko nie je ľahostajné. Konferencia sa bude konať 16. októbra v Bratislave.

Chcete sa na Jump 2013 dostať zadarmo? Zapojte sa do súťaže…

,,Keď sme v utorok 26. septembra vyhlasovali súťaž, nepredpokladali sme, aký rozruch a záujem vzbudí na internete. V priebehu niekoľkých hodín sme mali už dve desiatky súťažiacich, ktorí sa rozhodli zabojovať o voľný lístok na toto podujatie. Preto nám organizátori JUMP-u venovali do súťaže ešte ďalšie tri lístky, za čo im veľmi pekne ďakujeme," hovorí Jaroslav Dodok, zakladateľ portálu Student24.

Ako vyhrať vstupenku na Jump 2013?

Ak aj vy máte chuť zúčastniť sa tohto výnimočného podujatia, tak sa zapojte do našej súťaže poslaním správnej odpovede na otázku a ste v hre až o 4 vstupenky.

Súťažná otázka znie: Kto povedal o konferencii Jump nasledujúci výrok? „Nestáva sa, aby sa konferencia hneď počas prvého ročníka stala legendou. Jumpu sa to podarilo!“

Odpoveď na otázku a tiež všetkých rečníkov nájdete na webe konferencie www.jump2013.sk Zapojiť sa do súťaže môžete poslaním mena autora tohto výroku mailom na student@global24.sk do 2. októbra 2013. Šťastného výhercu vyžrebujeme o deň neskôr, teda 3. októbra 2013.

foto: Boris Németh

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM