Ľubomír Hudačko Univerzity

UNIPO FEST nielen pre študentov Prešovskej univerzity: Pozrite si nabitý program, kedy vystúpia Inekafe či Horkýže slíže!

Metropola Šariša láka už štvrtý rok na známy študentský festival. Na podujatí plnom hudby, zábavy či športu nebudú ani tento rok chýbať známi interpreti a hudobné esá.

Ilustračný obrázok k článku UNIPO FEST nielen pre študentov Prešovskej univerzity: Pozrite si nabitý program, kedy vystúpia Inekafe či Horkýže slíže!
Zdroj: Dušan Guman

Areál pri Prešovskej univerzite v utorok 3. mája opäť ožije tisíckami návštevníkov. Organizátori očakávajú vysokú návštevnosť, prítomných by mohlo byť až päťtisíc účastníkov.

Mesto Prešov sa už niekoľko desaťročí pýši prívlastkom mesto mladých či mesto študentov, čo ešte viac umocňuje spolupráca mesta a Prešovskej univerzity v Prešove.

„Podnetom pre organizátorov bol opodstatnený impulz vytvoriť tradíciu študentského majálesu v treťom najväčšom meste na Slovensku. Festival si získava z roka na rok vyššiu popularitu a púta čoraz väčší záujem,“ uviedol pre Prešov 24 člen organizačného tímu Adrián Kuba.

Športová a hudobná časť bude spestrená bohatým blokom sprievodných akcií, ktoré prinesú návštevníkom festivalu priestor pre zábavu.

Prípravy na festival už finišujú a už je známy aj čas vystúpenia jednotlivých kapiel. Nachystajte sa preto na svoju obľúbenú skupinu aj vy.

Čas vystúpenia Interpret
14:00 – 14:40 Five Rock Souls
15:00 – 15:40 Six between
16:00 – 16:40 Aless
17:00 – 17:40 Tomi Sučík
18:10 – 19:00 AC/DC Revival
19:30 – 20:30 Inekafe
21:00 – 22:00 Horkýže slíže

Môže vás zaujímať:

Prvý májový týždeň láka za zábavou a oddychom: Tipy, ako si ho užiť v Prešove a okolí

Obľúbený festival v Prešove sa opäť chystá otvoriť brány: Pozrite, aký nadupaný program bude na Unipo feste

Dobrý festival sa blíži: Na Delni sa predstaví množstvo prešovských kapiel, príde aj uznávaný belgický producent!

foto: Dušan Guman/ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM