Kristína Kožiaková Kultúra

VIDEO: Talentovaný Roman z Balogu sa opäť predviedol: Pochvaly sa dočkal aj od Smatanovej

Roman Švantner (21) prišiel s novým videoklipom, ktorý nedávno predstavil verejnosti. Prečo ho točil až na ďalekej Malte a aké reakcie dostal od miestnych ľudí? Viac prezradil v rozhovore...

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Talentovaný Roman z Balogu sa opäť predviedol: Pochvaly sa dočkal aj od Smatanovej
Zdroj: Roman Švantner

Mladý talentovaný spevák Roman Švantner z Čierneho Blogu, o ktorom sme už prednedávnom priniesli článok, opäť zahviezdil. Tentokrát natočil k svojej novej piesni videoklip priamo na Malte.

„Keďže leto sa už neuveriteľnou rýchlosťou blíži, rozhodol som sa práve v týchto dňoch uverejniť vlastnú anglickú pieseň Let's Go Tonight, ktorá je pre toto ročné obdobie ako stvorená,“ prezradil Roman o novej piesni.

Ako nám povedal, je zdrojom energie, užívania si života, zábavy, o stretnutí tej správnej osoby a prežitia s ňou čo najviac chvíľ.

„Mojim hlavným cieľom je touto piesňou ľudí naladiť, motivovať na prichádzajúce, slnečné leto 2016.“Pre našu redakciu prezradil v krátkom rozhovore, ako pieseň vznikala, aj kde sa natáčal videoklip.

Pri akej príležitosti vznikla pieseň?

Pieseň vznikla presne v rovnakom období, v tomto čase, pred rokom. Úplne náhodne mi napadla melódia. Keď som mal hotovú melódiu, začal som písať samotný text. Blížilo sa tiež leto, tak som tému poňal do tohto prostredia.

Zhudobnil si si ju sám?

Keď som všetko mal vytvorené, ďalšou časťou bolo nahrávanie. Najprv samostatnej hudby a potom spevu. Celú hudbu piesni nahrával môj otec.

Kde sa točil videoklip a prečo práve na tomto mieste?

Mal som neskutočné šťastie, pretože v jednom slovenskom rádiu bežala súťaž o trojtýždňový pobyt na Malte. Mne sa podarilo vyhrať prvé miesto, a tak som sa rozhodol, že klip sa natočí práve tam. Videoklip k piesni bol natočený v rôznych častiach slnečnej Malty. Môžete v ňom zachytiť prostredie Modrej Lagúny, hlavného mesta (Valletta) alebo Azure Window, čo je jedným z najkrajších miest na ostrove Gozo.

Ako dlho sa klip natáčal?

Približne tri dni.

Kto všetko si vo videoklipe zahral?

Vo Videoklipe sa samozrejme okrem mňa objavili kamaráti, s ktorými som sa zoznámil priamo na Malte. Tiež chodili na jazykový kurz, vďaka ktorému som uspel v súťaži. Boli veľmi ochotní.

Aké mali ľudia reakcie, keď videli, že natáčate videoklip a spievaš?

Pri natáčaní si nás ľudia hneď všimli, tlieskali a tiež chválili, že dobrá pieseň. :)

Aké sú reakcie okolia na tvoju novinku a klip?

Môžem s radosťou povedať, že pieseň sa veľmi páči. Mám veľmi dobré ohlasy. Dokonca mi napísala aj Zuzana Smatanová s pozitívnym ohlasom.

Budeme tvoju pieseň počuť aj v slovenských rádiách?

V týchto dňoch sa intenzívne snažíme a pracujeme na tom, aby si ľudia mohli pieseň vypočuť aj v rádiách. Uvidíme, či sa nám to podarí. :)

Aké sú tvoje najbližšie hudobné plány ?

Mám rozpísané aj ďalšie piesne v slovenskom jazyku. Ďalej skladám a tvorím v štúdiu. Pokračujem tiež v navštevovaní Muzikálovej akadémie v Bratislave.

Môže vás zaujímať:

O Romanovi (21) budeme ešte počuť: Jeho talent si všimla známa speváčka, píše dokonca aj vlastné songy! VIDEO!

FOTO: Roman z Balogu natáčal svoj videoklip priamo na Malte
7
Galéria
Roman predstavil svoj nový videoklip, ktorý sa natáčal na Malte.
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie