Ľubomír Hudačko Zábava

Únos triednej knihy, aký ste ešte nevideli: Prešovskí gymnazisti nakrútili VIDEO, ktoré vás dostane!

Ďalšia skvelá práca študentov! Prešovčania z Oktávy B na Gymnáziu svätého Mikuláša vytvorili hotové televízne dielo. V ňom prezentovali niekoľko populárnych a sledovaných programov či relácii po svojom. Výsledkom veľkej makačky je naozaj zaujímavé dielo.

Ilustračný obrázok k článku Únos triednej knihy, aký ste ešte nevideli: Prešovskí gymnazisti nakrútili VIDEO, ktoré vás dostane!
Zdroj: YouTube.com

Veď posúďte sami, ako sa to študentom celé podarilo nasnímať tak, aby ste mali pocit, že sledujete televízny program.

Vo videu sa objaví, ako to už býva zvykom aj triedna učiteľka, ktorá naučí divákov recept na triednu knihu v trojobale. Nebude chýbať ani rodina Stužkových, ktorá bude musieť zvládnuť náročnú úlohu a na svoje si prídu aj fanúšikovia hudby a športu.

Únosy triednych kníh bývajú hitom posledných rokov, počas ktorých sa neraz aj v Prešove vždy nájde skvelý námet, fantázia a prevedenie. Hoci študentom často chýba herecký talent, obaliť to dokážu pracovitosťou a vtipnými príhodami. Maturantom z Oktávy B na Gymnáziu svätého Mikuláša sa ich dielo naozaj podarilo. Všetko to lemuje ešte aj fingovaná partia bezdomovcov, ktorí sledujú celé dianie a napokon sa dočkajú aj nečakaného prekvapenia… Veď si to pozrite.

foto: youtube

Prešovčania sfilmovali únos triednej knihy: Taký ste ale ešte nevideli!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie