Jaroslav Dodok Práca

Mladiinfo hľadá aktívnych mladých lídrov: Ako sa môžete prihlásiť?

Príležitosť, aká sa často nevidí! Mládežnícka organizácia Mladiinfo rozhodila svoje siete. Hľadá 30 mladých ambasádorov z celého Slovenska. Vieme viac...

Ilustračný obrázok k článku Mladiinfo hľadá aktívnych mladých lídrov: Ako sa môžete prihlásiť?
Foto: Jaroslav Dodok

“Hľadáme mladé osobnosti, s ktorými spoločne rozšírime doteraz nepoznané príležitosti pre mladých vo svojom meste a regióne. Ukážeme pozitívne príklady, inšpirujeme k aktivite a pomôžeme v ďalšom živote. Zvedavých, empatických ľudí, ktorí chcú zmeniť svet k lepšiemu a ktorí sa neboja výziev," hovorí Ondrej Mäsiar, koordinátor projektu.

Aká výzva čaká na ambasádorov?

Zmapovať možnosti pre mladých vo svojom meste či v obci. Nájsť kľúčové inštitúcie, neziskové organizácie, kluby, mládežnícke parlamenty či dobrovoľnícke skupiny. Zosieťovať kontakty a získať tipy a rady od aktívnych mladých ľudí. Stretnúť sa s nimi a inšpirovať tých, ktorým sa nechce alebo o možnostiach vo svojom okolí nevedia. Taktiež si môžete vyskúšať vytvárať mediálne výstupy, či už YouTube videá, blogy, prezentácie alebo reportáže.

Prihlásiť sa do projektu môžu záujemcovia vo veku od 18-násť do 30 rokov so zmyslom pre pomoc druhým. Ako dodávajú autori projektu: ,,Bez prehnaného ega a opurtunizmu." Registračný formulár je potrebné vyplniť do 24.4.2016.

Čo môžete ako ambasádor získať? Zaujímavú skúsenosť, množstvo zážitkov a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi. Taktiež možnosť vytvárať obsah na mladiinfo.sk/tvo­jemesto. Čerešničkou na torte je účasť na 3 inšpiratívnych víkendových stretnutiach, ktoré sú hradené z projektu.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie