Hľadáte job na Slovensku alebo v zahraničí? Vystúpte z radu uchádzačov o prácu!

Držíte v rukách ešte čerstvé maturitné vysvedčenie alebo diplom a uvažujete, ako a kde sa zamestnať? Alebo pracujete už dlhší čas a túžite po zmene? Prípadne ste jednoducho nezamestnaný a už toho máte plné zuby? Ideálnym riešením je pre vás projekt Vystúp z radu.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte job na Slovensku alebo v zahraničí? Vystúpte z radu uchádzačov o prácu!
Zdroj: Dnes24.sk

Obyčajný životopis už nestačí, natočte o sebe video

Pokiaľ kedysi na získanie práce stačilo poslať neosobný životopis, dnes len to rozhodne nezaváži. Konkurencia na pracovnom trhu je skutočne veľká a je priam nutnosťou odlíšiť sa od ostatných. Mnohí uchádzači o prácu sa tak snažia urobiť niečo navyše, aby potenciálneho zamestnávateľa zaujali.

Aj preto čoraz viac ľudí využíva možnosť vytvorenia profilu na stránkach www.vystupzradu.sk, kde nahrajú svoje prezentačné video a pridajú životopis. Týmto uľahčia potenciálnym zamestnávateľom výberový proces, ukážu, že si tykajú s modernými technológiami a doslova vystúpia z radu uchádzačov o zamestnanie.

Pre všetkých, ktorí hľadajú prácu, či brigádu

Stránka však nie je určená iba pre ľudí bez práce, ale aj pre tých, ktorí prácu majú, no túžia po lepšej príležitosti, prípadne si hľadajú brigádu alebo druhú prácu. Stránka je tiež ako stvorená na prezentovanie budúcich modeliek, modelov alebo promo pracovníkov.

Ako to funguje? Jednoducho sa zaregistrujete na portáli, natočíte video podľa návodu a zdieľate ho na svojom profile. No a potom už iba čakáte na pracovné ponuky. Svojim profilom môžete na ponuky aj aktívne reagovať, a to či už na stránke www.vystupzradu.sk alebo na iných portáloch.

Zamestnávateľ si vás nájde sám

„Natočenie videa k životopisu sa teší veľkej popularite v Spojených štátoch amerických a v Ázii a je len otázkou času, kedy bude bežnou praxou aj u nás. Či už hľadáte prácu čašníka, asistentky alebo manažérky, najdôležitejšie je zaujať príjemným vystupovaním a inovatívnym prístupom. Zamestnávatelia si začínajú uvedomovať, koľko času a prostriedkov ušetria týmto spôsobom výberu a preto využívajú naše služby,“ hovorí o zaujímavom projekte zakladateľ portálu www.vystupzradu.sk Dávid Kontšek.

Portál však ponúka možnosť nájsť si prácu nielen u nás doma, ale i v zahraničí, kde sa ešte zvýrazňuje potreba natočenia prezentačného videa v angličtine a je veľkým prínosom. Za neporovnateľne nižší poplatok, ako si pýtajú slovenské agentúry, ktoré sprostredkúvajú prácu, Vystúp z radu dokáže zinzerovať váš životopis aj s videom na vyhľadávaných zahraničných portáloch v Anglicku. Zamestnávatelia vás potom oslovia s ponukami na prácu v tejto krajine sami. Takýmto spôsobom na sprostredkova­teľských poplatkoch pre slovenské agentúry ušetríte slušné peniaze, ktoré neskôr budete potrebovať v zahraničí na rozbehnutie sa.

Viac informácií získate na stránke www.vystupzradu.sk. Príklad prezentačného videa nájdete vo videogalérii.

Zdroj: Dnes24.sk